Новини

Відкрите тренування, непробивний воротар та боротьба за... смаколики!

Команда ДЮФК «Гірник-Спорт» U-12, в якій зібрані гравці не старше 2010 року народження, провели відкрите тренування, в якому демонстрували наприкінці цього навчального року свої технічні навички володіння м’ячем та фізичні можливості.


Свої футбольні таланти юні гравці демонстрували під час проходження футбольних станцій. На них треба було обводити на швидкості фішки протягом дистанції 25 метрів, долати із м’ячем перешкоди, набивати м’яч ногою максимальну кількість разів та влучати у поперечину після удару по воротам на відстані 15-ти метрів.


Після таких іспитів вихованці Романа Цимбала та Віталія Токовенка взяли участь у незвичайному турнірі. В ньому брали участь не тільки три команди юних «гірників» із команди U-12, а й команда батьків, в якій були не тільки тата, але й мами. Усі матчі були напруженими та проходили у цікавій боротьбі, а непереможеною виявилася команда батьків, яка виграла усі матчі із мінімальною перевагою. Цікаво, що ворота команди батьків залишилися недоторканими під час кожного поєдинку завдяки міцній обороні та феєричній грі голкіпера команди - Сергія Івановича Поварова.


Після усіх іспитів та «гарячих» баталій на міні-футбольному штучному футбольному полі спорткомплексу «Юність» відбулася церемонія нагородження. Призів вистачило на усі команди. В залежності від показаного результату діти отримували різні смаколики та піцци. Найкрутішими призами були заварні тістечка із згущенкою та кремом.


«Я дуже пишаюся вихованцями команди ДЮФК “Гірник-Спорт” U-12, каже тренер цієї команди Роман Цимбал. - Сьогодні за них не було соромно ні нам як тренерам, ні батькам. Діти вже багато чому навчилися і всі свої здібності вони продемонстрували під час проведенного відкритого тренування. Дуже хотілося, щоб батьки побачили, що їхні не тільки матеріальні, а й моральні інвестиції у свою дитину недаремні».

Усі учасники відкритого тренування отримали заряд бадьорості на позитиву та були раді провести час на футбольному полі та відволіктися від потоку інформації під час військових дій у країні. Тренер команди ДЮФК «Гірник-Спорт» Роман Цимбал подякував ЗСУ за можливість проводити тренування та влаштовувати дітям такі заходи, а також пообіцяв, що подібні зустрічі дітей та батьків на футбольному полі будуть традиційними.

2022