Архів новин

Гірник-Спорт - Оболонь-Бровар - 3:2. Вольова та результативна перемога!


СКЛАДИ КОМАНД

Гірнік-Спорт: Поштаренко (к), Кунев, Кравчук, Аксьонов, Пінчук, Скарлош (Бафталовський, 77), Батюшин, Панасенко, Фаюк, Боровський, Шевчук. Запасні: Камінський, Носарев, Павлик, Бафталовський, Цапій, Білоус. Головний тренер – Сергій Пучков.

Оболонь-Бровар: Федоривський, Корнев (к), Коваленко, Терехов, Шевченко, Безуглий, Турчанов, Козак, Слободян, Гуськов, Корольчук. Запасні: Ситников, Уленченко, Ткач, Кузін, Гурмак, Островський, Ковбаса. Головний тренер – Володимир П`ятенко. 

ДРУГИЙ ТАЙМ

Матч завершився перемогою Гірника-Спорт, який вперше у цьому чемпіонаті забив у ворота суперника три м`ячі. Вітаємо з перемогою усіх вболівальників Гірника-Спорт!!!

89 - ГОЛ!!!!!!! 3:2. Цапій виконав навіс у штрафну з кутового, який ударом головою замкнув Юрій Кравчук.

67 – ГОЛ!!!!!!!!!!!!!! 2:2. Фаюк отримав м’яч неподалік штрафного майданчика та узяв ініціативу на себе та вирішив пробити по воротах: м’яч після рикошету по дузі влетів у дальній верхній кут воріт. Завдяки голу-красеню Гірник-Спорт зрівняв рахунок і тепер намагатиметься забити переможний м’яч. 

51 - ГОЛ! 1:2. Козак вийшов на передачу партнера та гарматним пострілом із штрафного майданчика гірників виводить гостей уперед

У першій половині Гірник-Спорт створив більше небезпечних моментів та першим забив м’яч, але ще до перерви гості зуміли зрівняти рахунок. 

45 – Зі штрафного ворота гостей атакував Панасенко

40 – ГОЛ! 1:1 – Пенальті реалізував Олег Слободян

39 – Контратака від Оболоні-Бровар, в який гості заробили пенальті. Скарлош зупинив гравця суперника та отримав попередження. 

38 – Непоганий удар від Боровського.

36 – ГОЛ!!!!!!!!!!!! 1:0. Здавалося, що Фаюк у штрафному майданчику Оболоні-Бровар робив удар з розвороту, але це була передача, яку біля лінії воріт замкнув Андрій Шевчук. 

35 – Панасенко зробив гострий простріл у штрафну гостей.

26 – Турчанов наніс небезпечний удар з дальньої відстані.

25 – Непогане закидання м’яча зробили гості, але Поштаренко випередив суперника.

21 – Атака від Оболоні, але рахунок не змінився.

20 – Скарлош та Панасенко організували непогану атаку, але арбітр зафіксував гру рукою.

19 – Скарлош зробив простріл повз ворота, але ніхто не завершив цю атаку

16 – Фаюк пробив по воротам, але Федорівський відбив удар.

12 – Після удару Скарлоша м`яч пройшов вище воріт.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ.
2018