Новини

Сергій Дірявка: «Екскурсія до цеху компанії FERREXPO повинна покращити нашу гру»

Однією із важливих подій цього тижня для «Гірника-Спорт» стала ознайомча екскурсія гравців та тренерів до цеху виробництва окатків Полтавського гірничозбагачувального комбінату. Більшість футболістів вперше побувала на оглядовому майданчику кар’єру та побачила подібний технологічний процес у видобутку залізної руди. Враженнями від екскурсії поділилися головний тренер «Гірника-Спорт» Сергій Дірявка, воротар команди Данило Веклич та начальник технічного відділу ПрАТ «Полтавський ГЗК» Дмитро Вінівітін, який супроводжував футбольну делегацію протягом усієї екскурсії.
Данило Веклич – воротар команди «Гірник-Спорт»:
- Під час екскурсії було дуже цікаво і не страшно. Від цієї поїздки очікував нових вражень. Я їх отримав та побачив, як працюють люди міста Горішні Плавні, яке ми представляємо у першій лізі чемпіонату України. Ми побачили як здобувають гроші ті люди, для яких ми граємо. Вразив кар'єр Назнімав там багато фоток, одразу скинув їх мамі. Їй також дуже сподобалось! Це такі масштаби, які навіть не міг уявити.
Сергій Дірявка – головний тренер «Гірника-Спорт»:

- Дуже вражений тим, що побачив під час екскурсії. Хлопці повинні розуміти, що є життя окрім футболу. Вони побачили, що на підприємстві Ferrexpo працюють відповідальні та професіональні фахівці, які виконують складні процеси на виробництві. Молоді футболісти мають це знати та відчувати. Це неймовірний труд! Ті люди, які працюють на підприємствах Ferrexpo вони гордість нації! Вони працюють незважаючи ні на що, їм необхідно виконувати свої функції, аби працювати заради держави, заради перемоги України! Гравці «Гірника-Спорт» повинні бачити і знати, як заробляють гроші їхні вболівальники, а таких на підприємствах компанії Ferrexpo чимало. Після екскурсії в мене були неймовірні відчуття!
Наприкінці екскурсії Сергій Дірявка під час бесіди із начальником зміни цеху виробництва окатків Євгенієм Перевізніковим, звернувся до працівників компанії Ferrexpo, які є вболівальниками «Гірника-Спорт».
Сергій Дірявка, головний тренер «Гірника-Спорт»:

- Вибачайте, що не все гарно у нашої команди, але це, маю впевненість, лише тимчасово. Ми бачимо що виробите, як це робите, як заробляються гроші, завдяки яким фінансується наша футбольна команда. Я думаю, що у хлопців ті ж самі відчуття, що й в мене – це тремтіння, коли я бачу такі величезні споруди та механізми, якими керують люди, наші вболівальники. Бажаю компанії Ferrexpo повернутися якомога скоріше до тих обсягів роботи, які були до війни та подальшого процвітання! Все буде добре у нас і у вас! Думаю, що ця екскурсія вплине на подальшу нашу гру та результати, які мають покращуватися. Все це взаємопов’язано. Працівники Ferrexpo роблять свій внесок у відбудову держави та гідно виконують свої робочі обов’язки незважаючи на ніякі труднощі та складність технологічного процесу. Ми – це футболісти та тренери «Гірника-Спорт» ніколи не повинні про це забувати.
Після завершення екскурсії до гравців та тренерів «Гірника-Спорт» звернувся начальник технічного відділу ПрАТ «Полтавський ГЗК» Дмитро Вінівітін.
Дмитро Вінівітін, начальник технічного відділу ПрАТ «Полтавський ГЗК»:

- Дякую усій команда за те, що виявила зацікавленість у тому, щоб побувати на екскурсії на Полтавському ГЗК. Ви правильно себе поводили з точки зору техніки безпеки, ми всі живі здорові без травм. Як і на виробництві, так і у футболі, я сподіваюсь, не буде травм, ви будете віддавати себе повністю, буде результат. Ми всі в вас віримо!. Так, зараз у нас такі часи, працюємо не на повну потужність. Та коли переможемо у цій війні, відкриються порти, буде наша команда разом з вами працювати на результат усіх підприємств компанії Ferrexpo. Це виробництво, це прибуток, який буде давати нам можливість продовжувати фінансувати вас на гідному рівні, щоб ви також працювали із віддачею, були завжди повністю забезпечені усім необхідним.
{$te}
2023