Новини

Вболівай за "Гірник-Спорт" у масці з емблемою улюбленого клубу!

У грі 19-го туру «Гірник-Спорт» прийматиме «ВПК-Агро» із села Вишневе Магдалинівського району Дніпропетровської області.

Гра відбудеться із вболівальниками, кількість яких на матчу буде обмеженою. Крім того, усі присутні на стадіоні повинні будуть дотримуватися усіх карантинних норм: мати захисну маску, зберігати соціальну дистанцію.

Керівництво ФК «Гірник-Спорт» також турбується про усіх вболівальників, які прийдуть на матч і підготувало для них клубну атрибутику, яку можна буди придбати на території стадіону. Разом із атрибутикою тут буде також головний сюрприз - захисні маски із емблемою «Гірника-Спорт». Тож, цього дня на стадіоні спорткомплексу «Юність» можна буде вболівати із дотриманням усіх карантинних норм, як справжньому вболівальнику, у якого емблема улюбленого клубу – «Гірника-Спорт» - буде навіть на захисній масці. 

Нагадаємо, що матч «Гірника-Спорт» та «ВПК-Агро» почнеться о 15:00. Вболіваємо за "Гірник-Спорт", дотримуємося усіх карантинних норм та піклуємося про своє здоров'я!
2021