Новини

Сергій Свистун: «Треба рухатися далі»

Сергій Свистун розповів про тренування «Гірника-Спорт-2», а також які в нього враження від товариської гри головної команди «гірників» із «Кременем».

- Сергій Володимирович, гравці «Гірника-Спорт-2» брали участь у товариські грі головної команди «гірників» проти «Кременя». Розкажіть в якому режимі зараз тренуються гравці другої команди «Гірника-Спорт»?

- Ми виходимо на тренування чотири рази на тиждень – понеділок, вівторок, четвер та п’ятниця. Також зараз намагаємося проводити ігри. Приєдналися до наших тренувань і футболісти-переселенці, хлопці приходять тренуються. Як би не було важко, нам треба рухатися далі, треба займатися і тренуватися, а далі побачимо, як воно буде. До гри із головною командою «Кременя» ми провели непоганий спаринг із юнацької командою «Кременя». Що в них, що в нас є гравці із різних регіонів. Але поки що в нас є можливість займатися, проводяться тренування і серед дитячих секцій. Нам це треба робити.

Щодо до гри із «Кременем», то вона була непоганою. І перший тайм, і другий. Був рух на полі, але було помітно, що в тих, хто старше не було тренувань, хто по молодше, ті відрізнялися і підготовкою, і майстерністю, у класом... Ці компоненти їм треба підтягувати. Тренери все це беруть до уваги та розуміють на що здатний кожен гравець. Вважаю, що нам треба працювати і навіть в такій ситуації, яка склалася у нашій країні кожен повинен робити свою справу.

- Розкажіть, будь ласка, про гру «Гірника-Спорт-2» із юнацької командою «Кременя»…

- Ми грали із командою «Кременя» вікової категорії гравців 2005-2006 років народження. У тому матчі ми виграли із рахунком – 4:1. У цьому матчі за команду із Горішніх Плавнів грали як гравці «Гірника-Спорт-2», так і футболісти випускної групи – 2005-2006 років народження, яких тренує Олександр Бідник. В нас зараз змішаний склад, такі обставини і у «Кременя». Зараз непросто усім. Багато дітей виїхало за кордон з батьками. В багатьох групах ДЮФК «Гірник-Спорт» не збирається склад гравців для тренувань. Але приходять переселенці, тренуються. Ось так і триває робота.

- Враховуючи те, що багато гравців «Гірника-Спорт-2» брали участь у товариській грі головної команди «гірників», Ви підтримуєте зв’язок із тренерським штабом першої команди «Гірника-Спорт» - головним тренером Ігорем Жабченком та його помічником – Юрієм Саком. Як у Вас триває взаємодія?

- Треба зараз обговорити нашу спільну діяльність. Тренери першої команди нещодавно зібрали гравців, які змогли приїхати. Помітно, що деякі з них не в оптимальній формі. Взаємодія триває, намагаємося і надалі співпрацювати та проводити спільні тренування та контрольні поєдинки, куди запрошуються гравці «Гірника-Спорт-2» та команди «Гірника-Спорт» вікової категорії 2005 року народження.

Дмитро Булига, пресслужба ФК «Гірник-Спорт»

2022