Новини

Радіон Посєвкін: «Гора з м’ячем - біжи у зону»

Автор одного із двох забитих м’ячів у ворота Вікторії згадує свої думки під час гри та докладно розповів про свій гол.

Півзахисник «Гірника-Спорт» Радіон Посєвкін не потрапив до основного складу своєї команди у матчі із одним із лідерів групи «Б» Першої ліги - сумською «Вікторією». Але ця обставина не завадила одному із старожилів нинішнього «Гірника-Спорт» стати одним із героїв матчу. Радіон вийшов на заміну ще у першому таймі та після перерви зумів забити гол, завдяки якому вдалося зрівняти рахунок у матчі.

- Радіон, враховуючи хід подій матчу із «Вікторією», як оцінюєш нічию (2:2), якою завершився матч?

- Якщо б після першого тайму нам сказали б, що ми закінчимо цю гру унічию, то я мабуть погодився б і на нічию, але продовж другого тайму ми швидко забили два голи і відчули, що ми можемо навіть і виграти, але досягти цього не вдалося. Дотиснути суперника не вдалося.

- Чи можна цей поєдинок порівняти із грою з ФСК «Маріуполь», коли «Гірник-Спорт» також програвав у рахунку два м“ячі, але й підсумку виграв (3:2)?

- Вже після матчу я хлопцям сказав у роздягальні, що коли ми програємо 0:2, то зазвичай виграємо 3:2, тож у грі із «Вікторією» не допрацювали.
- Що ти відчував, коли не побачив своє призвіще у стартовому складі? Як спрйиняв цю подію?

- Як каже тренер, в нас є обойма. Немає основних та запасних гравців. Раніше постійно виходив у стартовому складі, цього разу мене не включили до основних одинадцяти гравців «Гірника-Спорт» на матч із «Вікторією». Це рішення тренера, яке я повністю підтримую та поважаю.

- Чи важко було входити у гру наприкінці першого тайму? Які тобі були настанови від тренера і взагалі, чи готовий був до такої події?

- Це було дуже неочікувано, вийти у першому таймі на заміну, а щодо настанов, то треба було додати агресії, тому що у першому таймі з цим компонентом в нас не зовсім виходило, а також спробувати десь вибіжати та забити гол. В мене це вийшло.

- Розкажи, як забив гол. Тобі довелося виявити швидкість. Все робив на футбольних інстинктах?

- Побачив, що Богдан Гора з м’ячем, подумав, що він може віддати передачу, вбіг у зону, відкрився. Дуже пощастило з прийомом, прийняв підробив собі і вдарив у дальній кут. Дуже радий, що вдалося забити гол.

- Гора з м’ячем - чекай на гол. Так?

- Гора з м’ячем і може віддати гольову передачу. Біжи у зону і він віддасть.

- За день до гри протягом доби не вщухала злива. Яким виявилося поле. Чи важке воно було?

- Так, за денб до гри була дуже жахлива погода, у день матчу вона покращилася. Поле звісно не такої якості, як приміром, на Камп Ноу. Але, як для рівня першої ліги українського футболу його якість дозволила показати гарний та результативний футбол.

Пресслужба ФК «Гірник-Спорт»
2023