Гол Інала Черткоєва визнано найкращим у 14-му турі!

Прицільний дальній удар півзахисника «Гірника-Спорт» відзначив спортивний портал Sport Arena
Нагадаємо, що у домашньому матчі 14-го туру із «Вікторією» Інал Черткоєв своїм прицільним дальнім пострілом у дебюті другого тайму дав початок камбеку «гірників», які програвали у рахунку (0:2), але у підсумку звели матч до нічиєї – 2:2. Про своє рішення відзначити гол Черткоєва експерти порталу Sport Arena пояснили наступним чином:
«Штрафний львів'янина Чачуа – як спогад про легендарний гол Шевченка-Філімонова. Сольний рейд прикарпатця Хоми, який стає його фірмовою ознакою. Кілька добре розіграних комбінацій. На тлі створеного в цьому не найвидовищнішому турі виділяється гол у Горішніх Плавнях.
Цитуємо звіт: «Початок другого тайму приніс господарям успіх. Жуков з правого краю перевів м'яч на протилежний на Шептіцького, той відпасував на Черткоєва — на потужний постріл із відскоком від газону Шеліхов не зреагував».
ГОЛ ІНАЛА ЧЕРТКОЄВА У ОГЛЯДІ МАТЧУ "ГІРНИК-СПОРТ" - "ВІКТОРІЯ"