Подарунок від "Гірника-Спорт" до Дня міста

Дебютні м'ячі за "Гірник-Спорт" оформили Ілля Тимошенко та Лукас Вентура Лопес.

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) - «Кристал» (Херсон) – 3:0. Голи: Тимошенко Ілля, 62 (1:0), Твердохліб Єгор, 63 (2:0), Вентура Лопес Лукас, 72 (3:0).
Кристал» активно почав матч, мав значну перевагу у кутових, але до небезпечних моментів справа у гостей не доходила. Були лише деякі удари, після яких м’яч не потрапляв у площину воріт. На початку гри привернула до себе увагу група вболівальників з Херсону, які через неможливість потрапити на стадіон через карантинні обмеженя. розмістилися на даху дев'ятиповерхівки.

Згодом «Гірник-Спорт» перехопив ініціативу і створив одразу кілька небезпечних моментів. Ближче до кінця тайму господарі активно грали у атаці. Двічі міг відзначитися Єгор Твердохліб, але в одному із моментів свої ворота врятував Логінов, а в іншому голкіпер херсонців Андрій Кліщук зробив сейв.
Другий тайм обидві команди також почали активно, а після перших замін почали з’являтися не тільки моменти, але й голи. Гості знову мали нагоди засмутити «гірників». Передачу Микити Ходаковського намагався перервати захисник «Гірника-Спорт» Вячеслав Велєв і ледве не оформив автогол, коли після дотику до м’ячі влучив у стійку воріт.
А ось «Гірник-Спорт» нарешті реалізував свій момент і не один. Допомога лінії атаки підійшла від гравців оборони. Захисник Ілля Тимошенко ударом головою відкрив рахунок, після того, як Сергій Романов зробив навіс з кутового – 1:0. Через хвилину знову атака «Гірника-Спорт» досягла успіху. Артем Сьомка, який вийшов на заміну зробив навіс, який знову ударом головою замкнув Єгор Твердохліб – 2:0. На цьому «гірники» не зупинилися. Рахунок до розгромного довів бразилець Лукас Вентура Лопес. Він також ударом головою замкнув подачу зі стандарту від Сергія Романова, у якого у цьому поєдинку два асиста.
«Кристал» мав шанс відіграти один м’яч. Участь у гольовому моменті брали гравці херсонців, які вийшли на заміну. Але голу не сталося: після передачі від Євгенія Бідненка як слід не вдалося зупинити м’яч Олегк Вакуленко, який мав влучати у ворота із вигідної позиції. Втім, і «Гірник-Спорт» мав шанс збільшити рахунок, але Єгор Твердохліб ударом головою з близької відстані влучив у голкіпера «Кристала».
Матч завершився перемогою «Гірника-Спорт» із рахунком 3:0. Вперше команда Ігоря Жабченко святкує успіх, якщо не брати до уваги технічну перемогу над «Нивою». Також у другій частині чемпіонату «Гірник-Спорт» не пропусти гол і зберіг свої ворота недоторканими. Перемога «гірників» із великим рахунком стала подарунком усім футбольним вболівальникам Горішніх Плавнів до Дня міста, який співпав із датою проведення матча.
Команда з Горішніх Плавнів набрала 32 очка, після чого залишилася на 9-му місці і тепер має готуватися до наступного поєдинку, який відбудеться і Харкові із «Металістом 1925». Ця гра пройде у четвер, 29 квітня.