«Гірник-Спорт-2» - СК «Геологія». Події матчу

«Гірник-Спорт» почне боротьбу у групі «А» Першої ліги. У першому турі команда з Горішніх Плавнів грає із СК «Геологія-2» із Нової Галещини.
СК «Геологія-2» добре знайомий суперник для «Гірника-Спорт-2». Команда з Горішніх Плавнів цього сезону провела з цим суперником чотири поєдинки: два у чемпіонаті та два у Кубку Полтавської області. В усіх цих матчах «Гірник-Спорт-2» святкував успіх.
«Гірник-Спорт-2» - СК «Геологія-2» -

8 вересня. Чемпіонат Полтавської області. 1 тур фінального етапу. м. Горішні Плавні. Стадіон спеціалізованої загальноосвітньої школи № 5 ім. Л. Бугаєвської. 17:45.

"Гірник-Спорт-2":

1.Скорик, 11.Білошицький, 3. Яковенко, 7. Новіков, 5. Подрезан, 9. Якубовський, 19. Бессонов, 10. Буланша, 8. Корольков, 20. Чернецький, 17. Прутян.

Запасні: 21. Млинець, 16. Ракша, 4. Урода.

ПОДІЇ МАТЧУ:

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

85 хв. - СК Геологія ледве не розмочила рахунок

82 хв. - Якубовський втратив можливість збільшити рахунок.

80 хв. - Гірник-Спорт-2 забив гол, але арбітр зафіксував офсайд.

75 хв. ГОЛ!!! - (7:0) Млинець пробив по воротам і м'яч від штанги влетів у ворота.

70 хв. - Ракша міг забити гол, але воротар гостей врятував.

68 хв. ГОЛ!!! - (6:0) Бессонов обіграв захисників суперника і проштовхнув м'яч повз голкіпера.

64 хв. ГОЛ!!! (5:0) Прутян оформив хет-трик.

62 хв. - Корольков виконав штрафний, трохи неточно.

52 хв. ГОЛ!!!  -  (4:0) Прутян вдало зіграв на добиванні!

50 хв. - Ракша замикав атаку ударом, але голкіпер узяв м'яч у руки.

18:45 - ПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ

35 хв. - Якубовський ледве не відправив у ворота гостей четвертий гол.

34 хв. ГОЛ!!! - (3:0) Новіков ударом головою забив гол після передачі Королькова зі стандарту.

33 хв. - Геологія-2 ледве не пропустила третій гол. Після удару Бессонова захисник виніс м'яч із лінії воріт.

29хв. - ГОЛ!!! (2:0) Корольков після помилки воротаря подвоїв рахунок.

28 хв. - Скорик двічі врятував ворота Гірника-Спорт-2.

22 хв. - Чернецький виконав удар, воротар врятував СК Геологію-2.

16 хв. - ГОЛ!! (1:0) Прутян відкрив рахунок, після комбінації, в якій взяли участь Якубовський та Чернецький.

11 хв.  - 11 хв. Прутян замикав передачу Королькова але м'яч пішов на кутовий.

9 хв.  -  небезпечна атака Гірника-Спорт-2, але до удару справа не дійшла.

6 хв. - удар від СК Геологія, але м'яч пройшов поруч зі стійкою воріт.