Новини

«Гірник-Спорт» побував на Єристівському ГЗК

«Гірник-Спорт» побував із екскурсією на Єристівському гірничо-збагачувальному комбінаті – наймолодшому залізнорудному комбінаті України, який також є найтехнологічнішим підприємством галузі.
Для команди Валерія Куценка це вже другий подібний захід, під час якого футболісти побачили технологічний процес, пов’язаний із видобутком залізної руди. Втім, якщо перша екскурсія гравців цього сезону у жовтні 2023-го відбулася у Цеху виробництва окатків Полтавського ГЗК, то тепер футболісти побачили новітнє обладнання та Smart-технології, які реалізувала компанія Ferrexpo на Єристівському ГЗК.
Гравці та тренери не тільки побачили сучасні великої вантажівки Єристівського ГЗК, але й відчули себе операторами дистанційного управління, які дозволяють у реальному часі контролювати техніку у кар’єрі. Наразі комбінат оперує обладнанням брендів Caterpillar, Komatsu та Hitachi, серед яких є екскаватори, 220-тонні автосамоскиди, яких не так багато навіть у Європі.
Традиційно на екскурсії «Гірника-Спорт» команда зробила командне фото біля великої вантажівки. Тут гравці були не в звичній футбольній формі, а згідно техніки безпеки екіпіровані спеціальними помаранчевими жилетами та касками.
2024