![](https://static.tildacdn.com/tild3863-6134-4030-b564-666231383331/P1840188.jpg)
Команди провели матч, який пройшов і цікавій та напруженій боротьбі. Юні «гірники» намагалися гідно протистояти супернику. Ближче до перерви господарі поля пропустили два м’ячі. Спочатку після помилок у центрі обороні, а потім зі стандарту: гостям з Кременчука вдалося подвоїти рахунок після кутового.
Більша частина другого тайму пройшла у рівній боротьбі. Втім, гостям із Кременчука вдалося збільшити рахунок. Але потім Михайло Пекарчук прицільним ударом у «дев’ятку» скоротив рахунок – 1:3. Наприкінці матчі, коли у командах вже були зроблені заміни, «Кремінь» встановив остаточний рахунок – 1:4.
![](https://static.tildacdn.com/tild6133-3933-4261-b839-376432383334/P1840185.jpg)
Незважаючи на такий результат тренер «Гірника-Спорт» (U-13) Сергій Коннов залишився задоволеним цим поєдинком, оскільки його вихованці відчули швидкості на яких грає команда, яка старше за віком. Крім того, юні «гірники» моментами демонстрували непогану гру, атакували ворота суперника і намагалися не програвати єдиноборства.
Після цього поєдинку команда «Гірник-Спорт» (U-13) провела товариську гру із «Гірником-Спорт» (U-12), тренером якого є Сергій Лисяк. Ця команда готується до виступів наступного тижня на турнірі у Сумах.
![](https://static.tildacdn.com/tild3330-3331-4166-a464-663937376465/P1840195.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6561-3763-4734-b464-633964653961/P1840217.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6235-3431-4866-a632-656166386562/P1840278.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3739-3563-4234-b363-626334623637/P1840209.jpg)