«Гірник-Спорт» - «Волинь» - 0:3. Вирішальний перший тайм

Єдина втіха для «гірників» - це те, що після болючою поразки вони зберегли за собою другий рядок у таблиці.

Гостям вже на початку матчу вдалося відкрити рахунок. На 6-й хвилині Сергій Сімінін та Андрій Ляшенко допомогли Джемалю Кизилатешу, який відкрив рахунок – 0:1. Швидкий гол на деякий час вивів із рівноваги гравців «Гірника-Спорт» чим і скористався суперник. На 13-й хвилині помилка в обороні господарів призвела до того, що Джемаль Кизилатеш оформив дубль – 0:2. «Гірнику-Спорт» не вдавалося змінити хід подій на полі, проте гості продовжували активні дій під час пресингу, не давали свободи супернику і майже не робили помилок. До перерви «Волині» вдалося втретє у матчі засмутити «Гірник-Спорт». Джемаль Кизилатеш, а потім Іван Цюпа відправили у відрив Євгена Протасова, який виграв спринтерський забіг у гравців «Гірника-Спорт» і прицільним ударом встановив рахунок – 0:3. Здавалося, що цей гол був забитий після офсайду з боку Протасова, але не повторі можна побачити, що все було у рамках правил.

Після перерви «Волинь» приділили увагу обороні, грала по рахунку. «Гірник-Спорт» більше атакував, але спочатку Андрій Герт не зумів після стандарту ударом головою направити м’яча у ворота «Волині», а потім гострі атаки господарів продовжилися, але в них не було гідного завершення.

Полтавщина виявила гостинність до команди Василя Сачка. До Луцька команда екс-наставника «Ворскли» увезла перемогу. «Гірник-Спорт» програв, але зберіг за собою друге місце, а відрив від лідера «Чорноморця» не змінився: одесити програли свій домашній поєдинок «Агробізнесу» - 0:1. Група лідерів йде щільною групою різниця між четвертим та першим місцем складає усього три очки.

Наступний 12-й тур відбудеться у вівторок, 10 листопада. У цей день «Гірник-Спорт» зіграє у Краматорську із «Авангардом».

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) - «Волинь» (Луцьк) – 0:3. Голи: Кизилатеш Джемаль, 14, (0:1), Кизилатеш Джемаль, 13 (0:2), Протасов Євген, 36 (0:3).

5 листопада 2020 року. Чемпіонат України. Перша ліга. 11 тур. Горішні Плавні Стадіон спорткомплексу «Юність». + 13 градусів. Без глядачів.

Арбітр – Олександр Титов (Донецьк). Асистенти – Юрій Зоренко, Микола Кузьменко (обидва - Київ).
Четвертий арбітр – Олександр Садовий (Кременчук). Спостерігач арбітражу УАФ – Євген Котенко (Суми).

«Гірник-Спорт»: 1. Ситников Антон, 17. Суханов Сергій (15. Черниш Денис, 86), 14. Векляк Богдан, 3. Карась Данило, 11. Герт Андрій, 9. Козиренко Юрій (19. Олексій Збунь, 46), 13. Петрусенко Олександр, 7. Семенів Дмитро (27. Гоменко Ярослав, 70), 10. Мурза Артур, 21. Герасимець Сергій-к (22. Твердохліб Єгор, 54), 24. Чередниченко Ілля .

Запасні: 25. Жмурко Роман, 22. Твердохліб Єгор, 4. Калугін Михайло, 8. Корольков Володимир, 18. Шопін Володимир, , 16. Малишкін Ілля, 19. Збунь Олексій, 6. Чепелюк, , 26. Клімов Георгій.

Головний тренер – Ігор Жабченко.

«Волинь»: 1. Леванідов Владислав, 3. Сімінін Сергій, 18. Приндета Віталій, 6. Войтіховський Максим (33. Никитюк Роман, 46), 93. Цюпа Іван, 15. Приймак Владислав, 16. Рябов Артур (8. Чачуа Амбоосій, 59), 14. Кизилатеш Джемаль (94. Хомченко Віктор, 74), 7. Протасов Євген (11. Рюльє Джуліан (Кеіта), 81), 98. Ляшенко Андрій (77. Сікорський Ігор, 59) 10. Оринчак Богдан.

Запасні: 42. Неділько Віталій, 5. Тетеренко Юрій, 94. Хомченко Віктор, 23. Богомаз Назарій.

Головний тренер – Василь Сачко.

Попередження: Петрусенко, 15, Векляк, 29 – Цюпа, 33, Рябов, 38, Ляшенко, 40, Кизилатеш, 68, Сікорський, 85.