«Гірник-Спорт» виграв у «Рокити»

«Гірник-Спорт» із перемоги стартував у Кубку Асоціації футболу Полтавщини. У дебютному матчі турніру команда Валерія переграла представника чемпіонату Полтавщини – «Рокиту».

«Рокита» - «Гірник-Спорт» - 2:6. Голи: Посєвкін Радіон, 6 (0:1), Подрезан Олександр, 12 (0:2), Черткоєв Інал, 47 (0:3), Харчинський Дмитро, 58 (1:3), Шептіцький Максим, 64 (1:4), Нижник Артем, 70 (1:5), Соколовський Максим, 72 (2:5), Кіріченко Іван, 83 (2:6)

На початку першої половини зустрічі Радіон Посєвкін та Олександр Подрезан зуміли засмутити суперника і на перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь «гірників».

У другому таймі у складі «Гірника-Спорт» відзначилися Інал Черткоєв, Максим Шептіцький, Артем Нижник та Іван Кіріченко, який перебуває на перегляді.

У наступному матчі на Кубку АФП «Гірник-Спорт» зіграє проти «Кременя». Ця гра відбудеться у середу, 31 січня, у Кременчуці на стадіоні «Кремінь-Арена» ім. О. Бабаєва. Початок матчу – о 12:00.