Два різних тайми у дербі команд Полтавщини. Емоції біля бровки

Під час підготовки до другої частини сезону у Горішніх Плавнях на стадіоні СЗОШ № 5 відбувся контрольний матч між «Гірником-Спорт» та СК «Полтава», які боротимуться за збереження місця у першій лізі. У грі земляків перемога була на боці СК «Полтава» - 2:1.

«Гірник-Спорт» - СК «Полтава» - 1:2. Голи: Щербак Дмитро, 30 (0:1), Костенко Ян, 44 (0:2), Романов Сергій, 73 (1:2). 11 березня 2023 року. Горішні Плавні. Стадіон СЗОШ № 5 ім. Л.І.Бугаєвської.

«Гірник-Спорт»: 92. Клімов Георгій (30. Веклич Данило, 46), 15. Черниш Денис (5. Вороп Микола, 61), 23. Сидоренко Данило (3. Яковенко Павло, 71) , 2. Чалий Богдан, 19. Шептіцький Максим (4. ГНП, 71), 22. Підручний Денис (25. Чернецький Данило, 71) , 18. Подрезан Олександр, 7. Шинкаренко Владислав (11. ГНП, 61), 8. Лебедєв Сергій (16. Романов Сергій, 61), 10. Громенко Владислав (9. Пасечнюк Владислав, 61), 17. Горбаченко Владислав (к) (14. Головін Владислав, 61).

Головний тренер: Сергій Дірявка

СК «Полтава» (1 тайм): Вічний Ян, Савенков Андрій, Пасічник, Підлепич Вадим, Бужин Микола, Даниленко Владислав, Копитов Дмитро, Щербак Дмитро, Костенко Ян, Замуренко Павло, Стрельцов Євген.

СК «Полтава» (2 тайм): Петриченко Богдан, Бичков Богдан (Арабов Марк), Томенко Олександр, Курелєх Валерій, Пось Олександр, Куімов Дмитро, Коваленко Єгор, Каретник Сергій, Яременко Антон, Горжуй Максим, Дрозд Євген.

Головний тренер: Сисенко Володимир.

У гості до «гірників» приїхали гравці СК «Полтава», з якими горішньоплавняни провели два різних тайми. Як і «Гірник-Спорт», полтавська команда у другій частині сезону гратиме у групі на вибування першої ліги та боротиметься за право зберегти місце у першому дивізіоні.

Із капітанською пов’язкою у складі «Гірника-Спорт» цю гру почав Владислав Горбаченко, який виступав за «гірників» і у першій частині сезону. Команди активно почали поєдинок та підтримували високий темп протягом усього першого тайму. Впевніше діяли у атаці гравці СК «Полтава», які двічі реалізували свої можливості. На 30-й хвилині полтавській команди вдалася затяжна атака, яку ударом у ближній від голкіпера кут завершив лідер атак СК «Полтава» Дмитро Щербак - 0:1.

Гравці «Гірника-Спорт» намагалися не поступатися супернику у єдиноборствах. Це найбільш емоційний момент першого тайму: Владислав Шинкаренко зачепив гравця СК «Полтава» Андрія Савенкова, який вирішив з’ясувати відносини. Після цього біля бровки зібралися гравці обох команд та навіть головний тренер «Гірника-Спорт» Сергій Дірявка. Завершився епізод попередженнямми від арбітра матчу Павла Плешка обом учасникам єдиноборства.

До перерви «Гірник-Спорт» намагався відігратися. Ворота полтавців атакував Владислав Громенко, але його удару не вистачило влучності. А потім із стандарту «гірників» почалася друга гольова атака полтавської команди. Гості продемонстрували злагоджені дії під час розвитку контратаки на 44-й хвилині, яка виявилася результативною для гостей. Якщо удар Дмитра Щербака голкіпер «Гірника-Спорт» відбив, то Ян Костенко, який вдало зіграв на підборі і вдруге засмутив господарів - 0:2.

У другому таймі команда СК «Полтава» діяла іншим складом, а ось у «Гірника-Спорт» заміни відбувалися поступово. Коли склад господарів був змінений майже на сто відсотків, команді з Горішніх Плавнів вдалося вразити ворота суперника. Майстерний удар у дев’ятку воріт СК «Полтава» на 73-й хвилині виконав Сергій Романов. Після піврічної паузи цей футболіст знову має шанс грати за «Гірник-Спорт». Забитий м’яч надихнув господарів поля, які останні двадцять хвилин постійно атакували ворота СК «Полтава». Дуже емоційно реагував на кожен епізод у грі тренер «гірників» Сергій Дірявка, який хоч і знаходився біля поля, але постійно був у грі разом зі своїми футболістами.
«Гірник-Спорт» не припиняв атаки до самого фінального свистка, але у підсумку цього дня перемога була за гостями із СК «Полтава» - 2:1.

Наступний контрольний матч «Гірник-Спорт» проведе у середу, 15 березня у Горішніх Плавнях на стадіоні СЗОШ № 5. Суперником «гірників» буде ще один учасник групи на вибування першої ліги - «Скорук» із Томаківки Дніпропетровської області.