Новини

Вистояли та врятувалися! Емоційна нічия в полтавському дербі

Розв’язка матчу «Гірника-Спорт» із «Полтавою» виявилася досить емоційною та принесла успіх «гірникам». Команда із Горішніх Плавнів майже увесь матч грала удев’ятьох, але зуміла не тільки вистояти, але й врятуватися від поразки, завдяки голу на останній компенсованій хвилині.

«Гірник-Спорт» - «Полтава» - 1:1. Голи: Стрельцов Євген, 84 (0:1), Підручний Денис, 90+4 (1:1)

Вилучення: Шинкаренко Дмитро, 19 (пряма червона), Сеницький Юрій, 25 (друге попередження), Жабченко Ігор, 28 (друге попередження).

Сімнадцять карток, із яких три червоні були показані арбітром із Житомира Павлом Дубровцевим у матчі «Гірника-Спорт» та «Полтави». Усі три вилучення були у складі господарів. Два з них отримали гравці команди – Дмитро Шинкаренко (пряма червона) та Юрій Сеницький (два попередження), а третє було на рахунку головного тренера «Гірника-Спорт» Ігоря Жабченка.

Із 25-ї хвилини «гірники» мали на полі вісім польових гравців та воротаря. Увесь цей час гравці «Гірника-Спорт» були справжніми бійцями, відчайдушно оборонялися і навіть намагалися виходили у контратаки. На 76-й хвилині Владислав Шинкаренко мав шанс вивести «Гірник-Спорт» вперед, але на шляху м’яча опинився воротар «Полтави» Ян Вічний.

Лише на 82-й хвилині «Полтаві» нарешті вдалося реалізувати більшість: Максиму Горжую вдалося зупинити м’яч після довгої передачі та відкинути його на Євгена Стрельцова, який був перед воротами відправив м’яч у сітку воріт – 1:0.

«Гірнику-Спорт» вдалося врятуватися від поразки на четвертій компенсованій хвилині. Гольову атаку почав голкіпер команди Максим Коваленко, який підхопив м’яч і здійснив сольний прохід та продовжив атаку пасом на Артема Сьомку, а той у свою чергу виконав подачу у штрафний майданчик, яку замкнув Денис Підручний – 1:1.

Футболісти «Гірника-Спорт» засмутили на останній хвилині суперника, продемонстрували характер та бійцівські якості і здобули таку емоційну нічию, яка обов’язково надихне гравців команди на подальші перемоги.

Свій наступний матч «Гірник-Спорт» проведе у неділю, 23 жовтня. У матчі 9-го туру команда з Горішніх Плавнів на виїзді зіграє із «Черніговом».