Під час кожного заняття тренери намагаються заряджати позитивом своїх вихованців. Тренер ДЮФК «Гірник-Спорт» команди вікової категорії 2010 року народження Роман Цимбал каже, що на тренування дуже впливають обставини і кілька занять вже завершувалися достроково.
Із тренером згодні й юні футболісти - вони впевнені, якщо є можливість треба тренуватися. Юні футболісти встигають не тільки тренуватися, а й отримувати ігрову практику і вже провели товариський матч із вихованцями іншої вікової групи «Гірника-Спорт».
Під час кожного тренування юнаки демонструють своє бажання грати у футбол. Втім, пам’ятають - головне зараз - це уникати загроз життю, то ж у будь-який момент за сигналу тревоги готові припинити тренування і бігти в укриття.