Новини

Тренування за розкладом

Тренування за розкладом із невеличким навантаженнями, але з вимогами до юних футболістів: працювати із наполегливістю. У такому дусі зараз тривають заняття вихованців дитячо-юнацького футбольного клубу «Гірник-Спорт», які відновили тренування та раді можливості приділити час улюбленій грі.


Під час кожного заняття тренери намагаються заряджати позитивом своїх вихованців. Тренер ДЮФК «Гірник-Спорт» команди вікової категорії 2010 року народження Роман Цимбал каже, що на тренування дуже впливають обставини і кілька занять вже завершувалися достроково.

Із тренером згодні й юні футболісти - вони впевнені, якщо є можливість треба тренуватися. Юні футболісти встигають не тільки тренуватися, а й отримувати ігрову практику і вже провели товариський матч із вихованцями іншої вікової групи «Гірника-Спорт».

Під час кожного тренування юнаки демонструють своє бажання грати у футбол. Втім, пам’ятають - головне зараз - це уникати загроз життю, то ж у будь-який момент за сигналу тревоги готові припинити тренування і бігти в укриття.
2022