Новини

«Гірник-Спорт-2» не здобув очок у Решетилівці

«Динамо» (Решетилівка) – «Гірник-Спорт-2» - 4:1

У матчі 2-го туру «Гірник-Спорт-2» не здобув очок у Решетилівці. У поєдинку з «Динамо» друга команда «гірників» забила швидкий гол, автором якого став Данило Чернецький, а потім мала перевагу протягом усього першого тайму.

Перед самою перервою динамівцям вдалося зрівняти рахунок, а у другому таймі голи у ворота «Гірника-Спорт-2» влетіли після замін у складі команди.

Пропущені м’ячі, це наслідок напруженого графіку для молодих гравців «Гірника-Спорт-2», які грають одразу на кількох фронтах – у матчах ДЮФЛУ, чемпіонаті Полтавської області та у першості Кременчуцького району.

Тепер гравці «Гірника-Спорт-2» мають відновитися після важкого матчу і готуються до важливої домашньої зустрічі у чемпіонаті Кременчуцького району із головним конкурентом на перемогу у турнірі – «Нафтохіміком-Ветеран» із Кременчука. Цей матч пройде у середу, 15 вересня у Горішніх Плавнях на стадіоні СЗОШ № 5 ім. Л.Бугаєвської. Початок – о 17:00.

0:1 – Чернецький, 6 хв.