Новини

«Гірник-Спорт-2» у благодійному турнірі переміг команду «Харків»

Друга команда «гірників», завдяки дублю 15-річного Михайла Шептицького, здобула першу перемогу у груповому етапі благодійного турніру на підтримку ЗСУ «Разом до перемоги!».

«Гірник-Спорт-2», у якому було підсилення гравцями з досвідом виступів у Першій лізі, із рахунком 2:0 переміг гравців із команди «Харків», в якій зібрані вимушені переселенці із першої столиці України.

«Харків» - «Гірник-Спорт-2» - 0:2

Голи: Шептицький Михайло, 57` (0:1), Шептицький Михайло, 75` (0:2).

10 липня 2022 року. м. Кременчук. Стадіон «Кремінь-Арена» ім. О. Бабаєва.

«Гірник-Спорт-2»

92. Скорик Олександр (1. Козлов Станіслав, 46), 13. Шинкаренко Дмитро, 18. Пец Іван, 15. Черниш Денис-K, 20. Шептицький Максим (17. Латинцев Антон, 82), 11. Подрезан Олександр, 7. Сьомка Артем, 21. Каменський Олександр (8. Буланша Ігор, 65), 28. Мильченко Артем, 27. Чернецький Данило (16. Шептицький Михайло, 46), 22. Холявко Руслан (3. Вороп Микола, 65).

Команда «Харків» створена нещодавно і вже вирішила грати у благодійному турнірі на підтримку ЗСУ, який проводиться у Кременчуці. Саме із командою «Харків» у другому турі турніру на стадіоні «Кремінь-Арена імені Олега Бабаєва» у рамках турніру зустрівся «Гірник-Спорт-2», який до цього турніру готували тренери Сергій Свистун та Сергій Коннов.

У другій команді «гірників» відбулося підсилення гравцями, які минулого сезону виступали у Першій лізі, тож у грі ми побачили Артема Сьомку, Дмитра Шинкаренка, Артема Мильченка та Дениса Черниша. Вони, а також інші гравці команди з Горішніх Плавнів створювали моменти, але до перерви рахунок залишився нічийним - 0:0. У багатьох епізодах гравців «Гірника-Спорт-2» підводила елементарна реалізація створених моментів.

У другому таймі напад команди посилив юний вихованець ДЮФК «Гірник-Спорт» Михайло Шептицький. 15-річний гравець (16 років йому виповниться у жовтні цього року) став справжнім джокером у «Гірнику-Спорт-2». На 57-й хвилині Михайло отримав передачу від ще одного вихованця ДЮФК «Гірник-Спорт» 14-річного Олександра Каменського (гравець 2007 року народження), за мить м’яч вже був у воротах. Рахунок у матчі було відкрито - 1:0 на користь «Гірника-Спорт-2».

Команда з Горішніх Плавнів продовжувала тиснути на ворота суперників. Дуже активним на своєму фланзі був Артем Сьомка, зусиллями якого і розпочалася ще одна гольова атака команди з Горішніх Плавнів, яка завершилася потужним ударом Михайла Шептицького - 2:0.

У цьому матчі юний футболіст Михайло Шептицький виконав дубль, а взагалі він кращий бомбардир на турнірі у складі «Гірника-Спорт-2» і має в активі вже три м’ячі.

«Гірник-Спорт-2» впевнено вів у рахунку, але повинен був вигравати з більшою кількістю забитих м’ячів. Один із активних гравців у матчі Артем Сьомка міг також стати автором голу, але «Харків» врятувала поперечина. Суперники «Гірника-Спорт-2» намагалися атакувати, але до гольових моментів справа так і не дійшла. Матч завершився із рахунком 2:0 і це перша перемога «Гірника-Спорт-2» у турнірі.

Команда із Горішніх Плавнів має у своєму активі чотири очки і у наступному матчі їй обов`язково треба вигравати у команди «Перемога», яка представляє Семенівку.