Новини

«Чернігів» - «Гірник-Спорт» - 2:1. Вольова перемога суперника

«Чернігів» - «Гірник-Спорт» - 2:1

Голи: Горбаченко Владислав, 7 (0:1), Кулик Дмитро, 72 (1:1), Сираш Микола, 88 (2:1).

«Гірник-Спорт» приїхав на матч 9-го туру із Черніговом» із суттєвими втратами: через дискваліфікацію не змогли брати участь у гру троє гравців основного складу: Дмитро Шинкаренко, Сулейман Сейтхалілов та Юрій Сеницький. Тож у стартовому складі відбулася ротація і серед замін відзначимо появу у стартовому складі Антонія Емере, Дениса Черниш та Олександр Ніколишин, для якого це був перший матч за «гірників».

«Гірнику-Спорт» вдалося оформити швидкий гол у першому небезпечному моменті: Владислав Шинкаренко віддав м’яч Денису Підручному, який виконав простріл до воріт суперника і там вже Владислав Горбаченко підкоригував м’яч, який залетів у сітку воріт «Чернігова».

Після перерви господарям поля вдалося двічі засмутити гравців «Гірника-Спорт». На 72-й хвилині Дмитро Мироненко виконав подачу, які на дальній стінці замкнув Дмитро Кулик. Через шістнадцять хвилин «гірники» виконували кутовий, після якого Владиславу Горбаченку ударом голови не вдалося переграти голкіпера «Чернігова» Олександра Ширая, який розпочав наступну гольову атаку господарів поля: вони у три паси вивели на удар Миколу Сираша і він переграв Максима Коваленко.

«Чернігів» із рахунком – 2:1 оформи свою другу перемогу у чемпіонаті. Для «Гірника-Спорт» - це третя поразка у чемпіонаті. Команда з Горішніх Плавнів знаходиться на восьмому місці і замикає таблицю у групі «Б».

Наступний матч «Гірник-Спорт» проведе у суботу, 29 жовтня. У десятому турі команда із Горішніх Плавнів зіграє вдома із «Скоруком» із смт Томаківка Дніпропетровської області.