У Горішніх Плавнях завершився турнір з футзалу Himars Cup

У Горішніх Плавнях фінішував турнір з футзалу Himars Cup, в якому участь брали вісім команд. У їхньому складі було чимало екс-гравців та вихованців "Гірника-Спорт".

Доля переможця вирішилася у заключному матчі турніру, в якому ФК «Антон» зіграв унічию із СК «Геологія» - 2:2. Цей результат влаштував ФК «Антон», який на два очки випередив СК «Геологію».

Команду з Нової Галещини у цьому поєдинку влаштовувала тільки перемога. До перерви СК «Геологія» після дубля Олександра Нагернюка повела у рахунку - 2:0. Втім, ФК «Антон» зробив камбек. Гол у роздягальню зі штрафного забив Юрій Павлик, а у другому таймі потрібний для ФК «Антон» гол забив Денис Галата.

СК «Геологія» вдруге поспіль зіграла унічию. У передостанньому турі команда з Нової Галещини втратила очки після нічиєї (1:1) із «Offer.ua», яка стала бронзовим призером турніру.
Організатори турніру визначили володарів індивідуальних призів. Найкращий бомбардир - Назар Хрієнко («Майстер Мілк») – 13 м’ячів, найкращий воротар - Сергій Прихожий (СК «Геологія»). Найкращим гравцем турніру став Олександр Артем’єв («Offer.ua»).