Новини

Георгій Клімов у символічній збірній туру

У матчі проти «Діназу» найбільш помітним у складі «Гірника-Спорт» був 22-річний воротар Георгій Клімов, завдяки якому інтрига у матчі тривала до останніх хвилин. Гру голкіпера «гірників», зріст якого складає майже два метри (197 см) відзначили експерти.

Спортивний портал Sportarena.com продовжує визначати найкращих у номінаціях та оголошувати збірні туру після відновлення сезону. На кожну позицію обираються по два гравці: із груп «Чемпіонська» та «Вибування».

У матчі із «Діназом» увагу експертів привернула гра голкіпера “Гірника-Спорт” Георгія Клімова, адже протягом матчу із 8-ми ударів він відбив сім. При чому вразив момент, який трапився на 84-й хвилині, коли голкіпер “гірників” ліквідував загрозу після атаки воріт у виконанні Станіслава Мораренка. Здавалося, що з близької відстані гравець “Діназу” подвоїть рахунок, але Клімову вдалося опинитися там, де його вже ніхто не очікував, у тому числі і Мораренко. Втім, Георгій відбив цю атаку суперника - у підсумку вийшой дуже ефектний момент із неймовірним сейвом голкіпера “Гірника-Спорт”.
Загалом, протягом двох матчів по воротах Георгія Клімова було нанесено 15 ударів: 8 - у грі із “Діназом” і 7 - у матчі із “Прикарпаттям”. Із 15-х ударів воротар “Гірника-Спорт” відбив 13.
Трішки не вистачило Георгію відбити удар гравця “Діназу” Данила Кіріченка, який й вирішив долю матчу. Нажаль, у тому вирішальному моменті голкіпер не побачив момент удару, адже був закритий своїми захисниками. У підсумку долі секунди вирішили епізод і Георгію не вдалося відбити м’яч.
2023