Новини

Купа емоцій та інтригуючий фінал! Турнір пам’яті Володимира Мартиненка

На міні-футбольних полях ДЮСШ № 3, які розташовані у районі яхт-клубу участь у змаганні брали 10 команд із Кременчука, Кобеляк, Добропілля Донецької області та Горішніх Плавнів. Серед учасників були й дві команди ДЮФК «Гірник-Спорт».

Перша - це хлопчики віком 7-8 років, з якими працюють молоді тренери Павло Яковенко та Ігор Буланша. Також участь у змаганні взяла команда дівчат, які займаються у тренерки Анжели Скаби. Ці обидві команди із Горішніх Плавнів вдало виступили у груповому турнірі, адже посіли перші місця у групах, де виступали.
На рахунку хлопчиків «Гірника-Спорт» було 10 очок у чотирьох матчах. Дівчата із Горішніх Плавнів показали максимальний результат - у чотирьох іграх здобули 12 очок.

Цей дитячий футбольний турнір проходив у рамках комплексних змагань пам’яті почесного громадянина міста Володимира Мартиненка, що проводилися міським відділенням Національного олімпійського комітету України.

Крім господарів змагань до вирішальних матчів вийшли команди ДЮФК «Шахтар» із Добропілля та одна із двох команд кременчуцького «Ягуара». У заключний день турніру під час вирішальних матчів спочатку на полі переможця та призерів малого кубка виявили команди Кобеляк, які займаються у команді Лідер. Тут відбулося протистояння хлопчиків та дівчаток. «Лідер», в якому грали дівчата стали володарями Кубка Мрії. Хлопці із Кобеляк посіли третє місце. У той же час на паралельному полі переможця малого кубка виявили команди «Ягуар» та ДЮСШ «Добропілля». У вкрай напруженому поєдинку перемогу оформила команда з Кременчука. Юні гравці цього колективу стали володарями малого Кубка.

Заключні два поєдинки турніру пройшли у захоплюючій боротьбі. У матчі за третє місце головного Кубка змагалися хлопчики із «Гірника-Спорт» та їхні юні суперники із «Шахтаря» (Добропілля). У підсумку перемога була на рахунку гостей із Донецької області. Команда ДЮФК «Шахтар» (Добропілля) не залишилася без підтримки.

У головному фіналі турніру зустрілися дівчата із «Гірника-Спорт» та хлопчики команди «Ягуар», яку тренує Євгеній Данілейко. Ці команди вже зустрічалися на груповому етапі і тоді успіх святкували дівчата «Гірника-Спорт». Цього разу гра видалася дуже напруженою і до заключних хвилин матчу важко було спрогнозувати його підсумок. Ось так атакувала ворота суперників лідер атак дівчат із «Гірника-Спорт» Альона Настаченко. Чітко тримала ворота голкіпер дівочої команди із Горішніх Плавнів - Дар’я Богдан.

Більшу частину матчу хлопчики із «Ягуара», яких тренує Євгеній Данилейко, були попереду, але з невеличким відривом у рахунку – один-два м’ячі. Дівчата «Гірника-Спорт» зберігали інтригу цього поєдинку, забивали голи, втім наприкінці зустрічі «Ягуар» втримав невеличку перевагу і вийшов переможцем турніру.

Дівчата ДЮФК «Гірник-Спорт» гідно провели увесь турнір, виграли усі матчі крім фіналу. Іноді просто не щастило і м’яч не летів у ворота.

Втім, вихованки Анжели Скаби стали справжньою сенсацією турніру, вразили багатьох вболівальників і здобули друге місце на турнірі, а лідерка команди Альона Настаченко стала найкращим бомбардиром турніру, за що й отримала індивідуальний приз.

На церемонії нагородження були неймовірні емоції учасників та їхніх батьків - вболівальників. Патріотичні гасла вигкували під час отримання кубку володаря третього місця - гравці та гравчині команди ДЮФК «Шахтар» Добропілля. Щодо хлопчиків ДЮФК “Гірник-Спорт”, які займаються у тренерів Павла Яковенка та Ігоря Буланши, то вони посіли у головному турнірі четверте місце та здобули Кубок мрії. Свій трофей отримала й команда дівчат ДЮФК «Гірник-Спорт», тренером яких є Анжела Скаба. На церемонії нагородження турніру призи були вручені найкращим гравцям у номінаціях та командам, які посіли місця у трійці найкращих.

НОМІНАЦІЇ ВЕЛИКОГО КУБКА

Найкращий гравець команди «Ягуар» (тренер - Є. Данилейко) — Олександр Бондарєв.

Найкращий бомбардир - Альона Настаченко («Гірник-Спорт»).

Найкращим воротар - Андрій Бабанін (ДЮФК «Шахтар», Добропілля)РЕЗУЛЬТАТИ ВЕЛИКОГО КУБКА

I місце - «Ягуар» (Кременчук, тренер - Є. Данилейко)

II місце - «Гірник-Спорт-Дівчата» (тренерка - Анжела Скаба)

III - ДЮФК «Шахтар» (Добропілля).НОМІНАЦІЇ МАЛОГО КУБКА

Найкращий гравець команди «Ягуар» (тренер - М. Боженко) - Єгор Горбань.

Найкращий гравець команди ДЮСШ «Добропілля» - Андрій Д’яченко.

Найкраща гравчиня команди «Лідер-Дівчата» - Єлизавета Молчанова.

Найкращий гравець команди «Лідер» (Кобеляки) - Іван Івашко.

Найкращий гравець команди ДЮФК «Шахтар» (Добропілля) - Андрій Жарський.

Найкращий гравець команди «Гірник-Спорт» - Марк Черкасов.

Найкраща гравчиня команди «Гірник-Спорт-Дівчата» - Лідія Іванова.

Найкращий гравець команди «Ягуар» (тренер - Є. Данилейко) - Дмитро Ткач.

Найкращий гравець малого Кубка - Матвій Табунщик («Ягуар», тренер - Є. Данилейко).

Найкращий бомбардир малого Кубка - Леонід Моргун («Гірник-Спорт»).

Найкращий воротар малого Кубка - Олег Матюх («Лидер», Кобеляки)

Володарки Кубка Мрії (4-е місце) - «Лідер-Дівчата» (Кобеляки).


РЕЗУЛЬТАТИ МАЛОГО КУБКА

I місце - «Ягуар» (Кременчук, тренер - М. Боженко)

II місце - ДЮСШ «Добропілля»

III місце - «Лідер» (Кобеляки)


2024