Новини

Сергій Дірявка: «Горішні Плавні назавжди залишилися в моєму серці»


Ексголовний тренер «гірників» перед від’їздом із Горішніх Плавнів подякував за співпрацю керівництву ФК «Гірник-Спорт», а також висловив слова вдячності кожному працівнику клубу.


«Я хочу подякувати кожному працівнику клубу, кожній людині, яка зі мною протягом півроку жила тією метою яка в нас була – залишитися у першій лізі, - сказав Сергій Дірявка. – Але зі спортивним директором ФК «Гірник-Спорт» Олексієм Шалаєвим ми вирішили, що далі ми будемо йти окремо.

Я хочу подякувати Олексію Едуардовичу за те, що він надав мені можливість вдихнути футбольного кисню, якщо так можна сказати. Ми зробили те, що мали зробити. Я сумую, що нам не вистачило лише трохи – однієї перемоги. Але кожна година, кожна хвилина в цьому клубі я вважаю - це для мене великий досвід.

Я зустрів у «Гірнику-Спорт» багато друзів і вони назавжди залишаться у моєму серці. Я впевнений, що клуб буде функціонувати, команда тут буде і я бажаю дуже великих успіхів цій команді, тому що це містечко, в яке я закохався і воно заслуговує, щоб тут була команда. Немає слів, щоб передати усі мої побажання, але Горішні Плавні назавжди залишилися в моєму серці.
2023