«Гірник-Спорт» поступився у контрольному матчі запорізькому “Металургу”.

«Гірник-Спорт» продовжує підготовку до сезону і провів черговий контрольний матч. У гості до «гірників» приїхали футболісти запорізького «Металурга», який з наступного сезону виступатиме у Першій лізі.

Гра із запорізьким «Металургом» стала першою для «Гірника-Спорт» після перемоги на благодійному турнірі у Кременчуці та подальшого дводенного відпочинку гравців та тренерів. Цього разу суперник був досить серйозним, адже Металург вже визначився із більшою групою своїх гравців та готується до виступів у Першій лізі, де клуб із Запоріжжя є новачком. Тренер запоріжців Володимир Микитін подякував «Гірнику-Спорт» за можливість провести спаринг із старожилом Першої ліги.

У дебюті поєдинку Гірника-Спорт та Металурга запам’яталися два моменти. Перший - це втрачена можливість господарів поля вийти вперед. У дуелі, коли гравець «гірників» вийшов сам на сам із голкіпером, переможцем вийшов воротар «Металурга» Назар Байда, який цього дня святкував свій 21-й день народження.

А ось ще одним ключовим моментом до перерви став момент після призначення штрафного за порушення правил з боку оборонців «Гірника-Спорт». Виконати удар підійшов досвідчений екс-гравець «гірників» Антон Кіча. Йому вдалося вразити ворота, що захищав Георгій Клімов. Виявилося це був єдиний гол у матчі, який і вирішив долю поєдинку.

Значну частину матчу команди обмінювалися атаками, хоча більше загроз цього дня виникло біля воріт господарів. «Гірник-Спорт» ще на шляху до відпрацьованих комбінацій та створення для суперника небезпечних моментів. Саме над цими елемантами та над надійною грою у обороні працюватимуть гравці та тренери «Гірника-Спорт» у подальших тренуваннях і контрольних поєдинках. У підсумку «Металург» поїхав із Горішніх Плавнів із мінімальною перемогою - 1:0.

Тренувальний збір у «Гірника-Спорт» триває і тренерський штаб продовжує переглядати потенційних новачків та перевіряти гравців, прізвища яких вже відомі вболівальникам «гірників». Насамперед це воротар Георгій Клімов, а також польові гравці Дмитро Шинкаренко, Денис Черниш, Владислав Громенко, Артем Сьомка та Максим Цвіренко, який у цьому матчі також був капітаном команди. На заміну виходив і Радіон Посєвкін, який відновився після тривалої перерви, пов’язаної із важкою травмою. До цієї групи футболістів повинні доєднатися гравці, які вдало пройдуть перегляд. Серед потенційних новачків також вихованець ДЮФК «Гірник-Спорт» Максим Шептицький, який з’явився на полі у другому таймі та діяв на лівому фланзі оборони.