Новини

Святий Миколай на воротах. Новорічні змагання та подарунки

На Різдво до наймолодших вихованців ДЮФК «Гірник-Спорт» завітав новорічний гість – Святий Миколай, який не тільки приніс подарунки, але й пограв із дітьми на тренуванні, стояв на воротах та перевірив, як діти володіють футбольною технікою.

Перший візит новорічного гостя відбувся зранку у ЗОШ № 6, де футболом займаються наймолодші вихованці ДЮФК «Гірник-Спорт» 2017-2018 років народження. Діти були раді подарункам, а наприкінці свята ділилися враженнями і навіть розповідали вірші.

Пізніше новорічний гість із подарунками завітав до фізкультурно-оздоровчого комплексу, де також поспілкувався із юними «гірникам», які займаються у віковій групі 2016 року народження. З цією групою тренери Андрій Новіков та Юрій Комягін провели двогодинне тренування.

Наприкінці святкового тренування Святий Миколай, який прийшов привітати дітей, став... на ворота!

Ця подія викликала у юних футболістів найяскравіші емоції. Після завершення серії пенальті Святий Миколай перевірив здібності кожного вихованця ДЮФК «Гірник-Спорт», а потім вручив дітям подарунки.

Наприкінці святкових тренувань усі команди отримали кубки, а гравці завершили новорічні змагання із медалями та грамотами.

2022