Новини

КУЦЕНКО: «Пошук гравців в нас вже триває»

Головний тренер команди з Горішніх Плавнів Валерій Куценко розповів про кадрові зміни та які позиції потребують підсилення. Під час зборів гравців команди та потенційних новачків перевірятимуть у контрольних матчах, які проходитимуть у рамках «Зимового Кубку Асоціації футболу Полтавщини».

- П’ять днів ми будемо тренуватися в одноразовому режимі, саме з першого дня готуємося до турніру «Зимовий Кубок Асоціації футболу Полтавщини», - каже головний тренер «Гірника-Спорт» Валерій Куценко. - Так, до нас приїхали новачки, будемо їх переглядати і після контрольних матчів будемо робити висновки, хто підсилить нас, а хто ні.

- Як команда буде працювати у найближчий час?

- Поки що ми будемо тренуватися на території спорткомплексу «Юність», а з 22 січня перейдемо на штучне поле стандартних розмірів. Наші тренування проходитимуть на полі СЗОШ № 5 або на стадіоні «Гірник». Разом з тим будемо проводити контрольні матчі турніру «Зимовий Кубок Асоціації футболу Полтавщини». Після його завершення будемо обирати такі команди, на ігри з якими не так далеко їхати. Приміром 26 лютого зіграємо із «Кременем-2», а потім будемо дививтися, які з команд, що знаходяться поблизу будуть готові з нами грати.

- «Гірнику-Спорт» вдалося зберегти більшу частину складі, але на зборі вже присутні новачки. Тож, на які позиції шукаєте гравців і якими є вже відомі кадрові зміни?

- Одразу після завершення першої частини сезону «Гірник-Спорт» залишили орендовані із «Кременя» гравці Владислав Молько та Олександр Кальчук. Тоді ж ми визначилися, що команду залишає Артур Орнат. Вже після передноворічного збору ми завершили співпрацю із Микитою Жуковим, вже зараз до нього додався Єгор Петров. З цими гравцями розірвано контракти. Ймовірно за все, що будемо шукати ще й воротаря, адже нашим голкіпером Ярославом Проценком зацікавився один із клубів УПЛ. Коли буде вирішена його подальша доля і він все ж таки залишить нашу команду, то ми будемо активно шукати воротаря. Крім голкіпера, ми також будемо переглядати гравців, що діють у центральній частині поля на позицїї опорного півзахисника, нападника та флангового півзахисника На інших хлопців, які в нас були й залишилися, на них ми й будемо розраховувати.

- Як триває відновлення гравців які були травмовані у першій частині сезону?

- Екеміні Нсіні Еффіонг вже робив пробіжку на першому тренуванні, але швидкість його дуже відрізнялася від загальної групи, адже цей гравець ще не приступив до активних тренувань. Андрій Романенко також відновлюється після травми, якої він зазнав у заключній грі року із «Інгульцем». І нарешті місцевий вихованець футболу Горішніх Плавнів Микола Вороп також відновлюжться після серйозної травми. Сподіваємося, що до початку другої частини сезону усі ці троє футболістів будуть готові допомогти нашій команді.

Пресслужба ФК «Гірник-Спорт»
2024