Новини

«Гірник-Спорт-2» вдома переміг «Альтаїр»

У першому матчі за золоті медалі Першої ліги чемпіонату Полтавської області з футболу «Гірник-Спорт-2» здолав «Альтаїр» із Бутенок.

«Гірник-Спорт-2» впевнено почав створив кілька небезпечних моментів і реалізував свою перевагу на 38-й хвилині завдяки голу Павла Якубовського, який вивів другу команду «гірників» вперед. Саме за такого рахунку команди пішли на перерву.

У другому таймі «Гірник-Спорт-2» не збавив обертів і знову почав створювати небезпечні моменти. В одній із атак команда із Горішніх Плавнів заробила пенальті, який на 63-й хвилині реалізував Андрій Білобровка – 2:0.

Через п’ять хвилин «Альтаїру» вдалося відіграти один гол і скоротити рахунок до мінімального – 2:1.

Гравці «Гірника-Спорт-2» намагалися збільшити свою перевагу перед гру-відповідю, яка відбудеться через тиждень, але кілька своїх моментів команді із Горішніх Плавнів не вдалося реалізувати.

У підсумку «Гірник-Спорт-2» оформив перемогу із рахунком – 2:1.

Гра-відповідь відбудеться за тиждень. У неділю, 21 листопада, у Кобеляках «Альтаїр» прийматиме «Гірник-Спорт-2».