Новини

«ГІРНИК-СПОРТ-2». Попередній етап завершено

«Гірник-Спорт-2» завершив участь у попередньому етапі чемпіонату Полтавщини. Свій заключний матч друга команда «гірників» провела у Семенівці, де зіграла з одним із лідерів – «Дружбою» із Очеретуватого.

До Семенівки команда з Горішніх Плавнів приїхала після домашньої перемоги над командою «УОР» (Бахмут). Той матч «Гірник-Спорт-2» виграв із рахунком – 3:1 і виконав завдання-мінімум. У зустрічах із цим суперником молода команда із Горішніх Плавнів узяла максимум очок – шість залікових пунктів.

Перед грою із «Дружбою» «гірники» зберігали шанси на потрапляння до вищої ліги, але для цього треба було вигравати у команди із Очеретуватого із різницею у три м’ячі. Перед грою гравці «Гірника-Спорт-2» були налаштовані на позитивний результат.

Матч «Гірника-Спорт-2» із «Дружбою» проходив у непростих умовах, злива не припинялася майже протягом усього прохолодного дня із сильним вітром. Труднощів додали і кадрові втрати. Через різні причини на останню гру попереднього етапу не поїхала група гравців «Гірника-Спорт-2».
У заявці серед запасних був лише воротар Олександр Скорик. На щастя обійшлося без форс-мажорних обставин. На важкому від дощу полі гравці «Гірника-Спорт-2» йшли у єдиноборства, боролися до останнього і зуміли відіграти без травм.

Щодо результату гри, то після швидкого пропущеного голу гравцям «Гірника-Спорт-2» вдалося відігратися, завдяки голу Руслана Холявка. Але надалі «Дружба», у складі якої багато досвідчених гравців, збільшувала перевагу і виграла матч із рахунком – 6:1. Команда із Очеретуватого виступатиме у вищій лізі чемпіонату Полтавщини, а «Гірник-Спорт-2» готуватиметься до виступів у Першій лізі.

Свої виступи на попередньому етапі «Гірник-Спорт-2» завершив на третьому місці і тепер прагнутиме до перемог у Першій лізі чемпіонату Полтавщини.

Найближчу гру тут “Гірник-Спорт-2” проведе у неділю, 18 вересня у Полтаві із «ДЮСШ ім. Горпинка». Потім у команди Сергія Свистуна будуть ще три матчі - домашній поєдинок із «ДЮСШ ім. Горпинка» і два матчі із командою КСК із Карлівки. Також найближчим часом друга команда «гірників» стартуватиме у Кременчуці у турнірі Кубок пам’яті Олега Бабаєва.


МАТЧІ «ГІРНИКА-СПОРТ-2» у групі «Б» чемпіонату Полтавської області


1 тур

18 вересня (неділя)

«ДЮСШ ім. Горпинка» (Полтава) – «Гірник-Спорт-2»2 тур

24 вересня (субота)

«Гірник-Спорт» - «КСК» (Карлівка)
3 тур

2 жовтня (неділя)

«Гірник-Спорт» - «ДЮСШ ім. Горпинка» (Полтава)4 тур

8 жовтня (субота)

«КСК» (Карлівка) – «Гірник-Спорт»


Стикові матчі за 1-2, 3-4, 5-6, 7-8 місця – 15 і 22 жовтня 2022 року.

2022