Новини ДЮФК

Юнаки «Гірника-Спорт» обмінялися перемогами із «Академією Ротаня і Зозулі»

Напруженими та інтригуючими були поєдинки, які сьогодні юнаки «Гірника-Спорт» із команди U-15 та U-17 провели із командою «Академія Ротаня та Зозуля», яка представляла місто Дніпро. Цими матчами гравці із Горішніх Плавнів завершили перше коло чемпіонату.

У матчі команд вікової категорії U-17 наші гості демонстрували якісний контроль м’яча та змусили юних «гірників» працювати у відборах. Втім, після перерви «Гірник-Спорт» (U-17) частіше атакував ворота суперника, а в одному із моментів після Ярослав Сорочан віддав передачу на Михайла Шептицького, який прокинув собі м'яч, а потім відправив його повз голкіпера у сітку воріт. Гра так і завершилася із рахунком 1:0 на користь «Гірника-Спорт» (U-17).

U-17 «Гірник-Спорт» - «Академія Ротаня і Зозулі» - 1:0

Гол: Шептицький Михайло, 69 (1:0)

U-15 «Гірник-Спорт» - «Академія Ротаня і Зозулі» - 1:2

Голи: Дубровін Богдан, 3 з пенальті (1:0), Криворучко Максим, 45 (1:1), Попович Кирило, 64 (1:2)

К оманда «Гірник-Спорт» (U-15) приймала лідера чемпіонату, який ще не втратив жодного очка. У дебюті зустрічі Назар Дігтярьов заробив пенальті, який потім реалізував Богдан Дубровін. Надалі господарі поля віддали ініціативу і були близькими, аби відібрати очки у лідера. У першій половині гри юні «гірники» залишили свої ворота «сухими». У другому таймі «Академія Ротаня і Зозулі» продовжила атакувати і зуміла двічі засмутити «Гірник-Спорт».
Ннезважаючи на поразку, юні гравці команди із Горішніх Плавнів виявили характер, виконували настанови тренера та вели боротьбу на кожній ділянці поля. Усі ці якості дозволили нашій команді гідно протистояти лідеру та пройти ще одну перевірку на національному рівні.

Наступні поєдинки юнаки "Гірника-Спорт" проведуть через тиждень. 6 листопада юні "гірники" вдома зіграють із ДЮСШ ім. Горпинка. Цим матчем наші команди почнуть друге коло чемпіонату