Новини

Юні «гірники» стали учасниками «Олімпійського дня»

На стадіоні «Гірник» представники двох вікових груп футбольних секцій зібралися на футбольному полі з нагоди «Олімпійського дня», протягом якого стипендіат Національного олімпійського комітету України та тренер ДЮФК «Гірник-Спорт» Роман Прутян давав завдання своїм вихованцям.

Юні футболісти проводили розминку та естафети, які розвивають у дітей спритність та швидкість. Це головні якості без яких не здобути олімпійських перемог. Свято «Олімпійського дня» спортивний світ відзначатиме 23 червня. Саме у цей день 1894 року за ініціативи французького спортивного діяча П’єра де Кубертена ухвалено історичне рішення про відродження Олімпйських змагань.


Про наближення цього спортивного свята на стадіоні «Гірник» хлопчикам та дівчаткам нагадали головна спеціалістка сектору фізичної культури і спорту відділу культури, спорту та туризму Горішньоплавнівської міськради Оксана Ліщенко та стипендіат Національного олімпійського комітету України Роман Прутян. За участь у конкурсах та естафетах понад три десятки юних футболістів та футболісток отримали сувеніри із олімпійською символікою. На пам’ять про спортивне свято у дітей залишаться олімпійські футболки, у яких вони виконували завдання від тренера та в яких долали перешкоди і намагалися виконати якомога краще свої спроби у естафетах.


Міське відділення Національного олімпійського комітету України планує й надалі співпрацювати із дитячо-юнацьким футбольним клубом «Гірник-Спорт». Тож, цілком ймовірно, що олімпійські естафети ще повернуться на футбольне поле, а юні «гірники» й надалі приєднуватимуться до олімпійського руху.

2022