«Гірник-Спорт» зіграє фінал із «Кременем» у Полтаві

Другу зустріч із «Кременем» під час зимової підготовки до чемпіонату «Гірник-Спорт» проведе у фіналі турніру «Кубок Віктора Пожечевського». Він пройде у неділю, 20 лютого, у Полтаві на стадіоні спортивного клубу ФК «Ворскла» (авто агрегатний завод). Початок матчу – о 13:30.

Суперник «гірників» по фіналу турніру «Кубок Віктора Пожечевського» визначився сьогодні у Кременчуці на «Кремінь-Арені» ім. О.Бабаєва.

«Кремінь» здобув вольову перемогу над полтавською командою «КЛФ» із рахунком – 2:1. Полтавці першими відкрили рахунок, але перед перервою «Кремень» зрівняв рахунок. На початку другого тайму кременчуцька команда забила другий гол. Обидва голи у кременчужан забив гравець, що перебуває на перегляді.

Крім фіналу «Кубка Віктора Пожечевського» у «Гірника-Спорт» буде ще одна гра із «Кременем». Вона пройде 8 березня у рамках турніру «Полтавська весна-2022».