Новини

Результативний спаринг «гірників»

Дві команди «Гірника-Спорт» провели контрольний матч, який завершився закономірною перемогою першолігової команди. Втім молодь другої команди «гірників» гідно протистояла більш досвідченим футболістам «Гірника-Спорт» та продемонструвала характер і прагнення саме у таких поєдинках підвищувати свою майстерність.

«Гірник-Спорт» - «Гірник-Спорт-2» - 6:1 (5:0).

Голи: Мкомола, 15 (1:0), Росляков, 35 (2:0), Росляков, 37 (3:0), Мкомола, 42 (4:0), Мкомола, 44 (5:0), Бруно, 58 (6:0), Чернецький, 61 (6:1).

«Гірник-Спорт»: Козлов, Шинкаренко, Кравчук, Никитюк, ГНП, ГНП, Росляков, Сьомка, ГНП, Паламар (Бруно, 45), Мкомола.

«Гірник-Спорт-2»: Скорик, Білобровка (Хотенка, 73), Яковенко (Буланша, 65), Лисенко, Федоров, Шептицький (Подрезан, 46), Громенко (Латынцев, 77), Твердохліб Д., Якубовський (Чернецький, 46), ГНП (Макаренко, 80).

«Гірник-Спорт» грав проти другої команди «гірників», до якої тренерський штаб першої команди делегував групу гравців: легіонерів, які перебувають на перегляді, а також Громенка та Федорова. Після пропущеного голу «Гірник-Спорт-2» намагався більш надійно грати у обороні, але до перерви зусиллями Оскара Мкомоли, який знаходиться на перегляді, а також Владислава Рослякова, перша команда отримала значну перевагу у першій половині.

У другому таймі «Гірник-Спорт» також багато атакував, але із багатьох створених гольових моментів реалізовано було лише один. Автором голу став бразилець Бруно. Після цього «Гірник-Спорт-2» зумів забити гол престижу у ворота, які у першій команди захищав вихованець ДЮФК «Гірник-Спорт» 15-річний Станіслав Козлов, який виступає у команді U-17 і цьому матчі діяв досить впевнено.

Свій наступний поєдинок «Гірник-Спорт» проведе 7 лютого у Кременчуці із «Кременем». Цей матч пройде у рамках турніру «Кубок Віктора Пожечевського».