Новини

«Гірник-Спорт» зіграє вдома зі «Скоруком»

У середу, 15 березня, «Гірник-Спорт» проведе домашній контрольний матч. На стадіоні СЗОШ № 5 команда Сергія Дірявки зустрінеться із «Скоруком» із Томаківки (Нікопольський район, Дніпропетровська область).
Цей поєдинок чергова перевірка для гравців, які виборюють місце у складі «Гірника-Спорт», а також для футболістів, які є потенційними новачками команди із Горішніх Плавнях.

«Скорук», як і «Гірник-Спорт», у другій частині сезону гратиме у VBET UA ПЕРША «ВИБУВАННЯ» та боротиметься за право зберегти місце у першій лізі.
За показниками, які зафіксовані після першої частини сезону, «Скорук» має в активі 9 очок і перебуває на другому місц групи на вибування. У «Гірника-Спорт» в активі 3 очки і команда із Горішніх Плавнів замикає вісімку VBET UA ПЕРША «ВИБУВАННЯ».
Як і «Гірник-Спорт», «Скорук» активно готується до офіційних виступів цього року і проводить контрольні матчі. В останніх двох зустрічах, які відбулися у березні «Скорук» виграв у СК «Полтава» (2:1) та зіграв унічию із «Стандартом» із Нових Санжар (3:3).
2023