«Гірник-Спорт» у Кременчуці провів зустріч із «Кременем», в якій не зумів здобути очок.

«Кремінь» - «Гірник-Спорт» - 4:1.

Голи: Галоян Сімон, 15 (1:0), Тузенко Данило, 30 (1:1), Жданович Олексій, 32 (2:1), Трофимюк Мирослав, 52 (3:1), Галоян Сімон, 74 (4:1)

Господарі поля першими забили м’яч, коли після виконання штрафного м’яч у ворота «гірників» добив Сімон Галоян. Втім команді із Горішніх Плавнів вдалося зрівняти рахунок - 1:1. Гол у ворота суперника забив Данило Тузенко. Нажаль, через дві хвилини після голу Олексія Ждановича «Кремінь» знову вийшов вперед – 2:1.

Після першої половини «гірники» програвали, але інтрига зберігалася. У другому таймі команда Валерія Куценка намагалася вирівняти положення у матчі, втім отримала у свої ворота ще два м’ячі — на 52-й та 74-й хвилинах. Спочатку відзначився Мирослав Трофимюк, а потім дубль оформив Сімон Галоян. «Кремінь» відсвяткував перемогу - 4:1.

Це перша перемога для нового головного тренера кременчуцької команди Ігоря Климовського. Після цієї поразки «Гірник-Спорт» залишився на сьомому місці. В його активі дванадцять очок. Слідом за командой із Горішніх Плавнів восьму строчку посідає Кремінь із одинадцятьма очками.

Наступний матч чотирнадцятого туру «Гірник-Спорт» зіграє вдома із сумською «Вікторією». Гра пройде у п’ятницю, 27 жовтня.