Що треба знати вболівальнику "Гірника-Спорт" перед грою улюбленої команди у 19-му турі Першої ліги України з футболу.

У суботу, 19 листопада гірники на своєму полі зіграють проти тернопільської «Ниви».

«Нива» професійний футбольний клуб з Тернополя.

Рік заснування: 1978.

Домашня арена клубу "Тернопільський міський стадіон" загальна місткість 15.150 місць.

З жовтня 2021-го команду на тренерському містку очолює Андрій Купцов.

Андрій Купцов народився 23 січня 1971 року у Кривому Розі. Має молодшого брата Олексія, який також став професіональним футболістом. Кар’єру розпочав у «Кривбасі» в 1987 році, за який протягом наступних трьох років зіграв 67 матчів.

Тренерську діяльність розпочав у Кривому Розі у 2002 році у молодіжних командах «Кривбасу». У листопаді-грудні 2004 року виконував обов’язки головного тренера першої команди.

На рахунку клубу 7 поразок, нищівного розгрому команда зазнала у 8-му турі, коли на домашньому полі «Нива» із рахунком 1:5 програла «Альянсу» із Липової Долини.

Одним з найрезультативніших гравців команди є нападник Андрій Кисленко. У футбольному сезоні 2021-2022 року 9 номер забив 6 голів та відіграв 952 хвилини

У складі тернопільської команди є колишній півзахисник «Гірника-Спорт» Руслан Дедух. Футболіст відіграв 16 матчів та 793 хвилин.

Свого часу за тернопільську «Ниву» грали нинішні гравці «Гірника-Спорт» - півзахисник Андрій Понєдєльнік (2017-й рік, 15 матчів, 1 гол) та воротар Роман Жмурко (2018-й рік, 8 матчів, 11 пропущених м’ячів).

У зустрічі першого кола команда «гірників» на виїзді поступилися команді з Тернополя (1:0).

Битва за три очки відбудеться 19 листопада на СК «Юність» о 13:15. Трансляція матчу дивіться на YouTube-каналі Перші ліга.