Новини

«Червоні» та «білі» «гірники» здобули нагороди на «Промінь Мрії Cup»

У Горішніх Плавнях розпочалася серія дитячо-юнацьких турнірів з футзалу «Промінь Мрії Cup» сезону 2023-го року. Перші медалі цієї серії у фізкультурно-оздоровчому комплексі розіграли команди вікової категорії U-10 (2013 року народження) із Горішніх Плавнів, Кременчука, Світловодська та Омельника.

На попередньому етапі команди були поділені на три групи, в яких провели матчі у два кола. За результатами цих поєдинків учасники потрапили до золотої, срібної та бронзової ліг. Формат турніру дозволив юним футболістам отримати гідну ігрову практику, а наприкінці турніру кожен колектив отримав нагороди та медалі відповідно до виступів у своїй лізі. Дитячо-юнацький футбольний клуб «Гірник-Спорт» на турнірі представляли вихованці тренера Євгенія Сливи.

На попередньому етапі “Гірник-Спорт” (Білі) посів у групі С перше місце. В активі команди 9 очок. Стількі ж набрала команда “Псьол Плюс”, але у “гірників” була краща різниця м’ячів 27:4 (+23), у команди з Омельника - 15:13 (+2). “Гірник-Спорт” (Червоні)у групі А посіли третє місце, набравши три очки.

Під час виступів у бронзовій лізі “Гірник-Спорт” (Червоні) виграли у КДЮСШ-2 із рахунком - 2:0 та зіграли унічию (2:2) із “Кременем-2” і посіли перше місце у своій лізі. “Гірник-Спорт” (Білі) у золотій лізі зіграли із “Кременем” (2:5) та “Ягуаром” (2:8) та посіли третє місце.