«Гірник-Спорт» здобув перемогу у грі із «Діназом»

Команда із Горішніх Плавнів у матчі 15-го туру із «Діназом» здобув п’яту перемогу у групі «Б» чемпіонату України Першої ліги.

«Гірник-Спорт» - «Діназ» - 2:0. Голи: Посєвкін Радіон, 7 (1:0), Подрезан Олександр, 85 (2:0).
Після стартових п’яти хвилин цей матч був зупинений після повітряної тривоги, яка тривала більше двох з половиною годин. Коли гру було відновлено «Гірнику-Спорт» вдався швидкий гол. Результативна атака почалася із голкіпера Данила Веклича, який віддав м’яч на правий фланг на Богдана Гору. Той у свою чергу віддав передачу на Радіона Посєвкіна, який влучно пробив в дальній кут воріт – 1:0. Для Радіона це третій м’яч у чемпіонаті.

У другому таймі «Діназ» залишився у меншості: Вячеслав Шевченко, який вийшов на заміну після перерви, протягом двадцяти хвилин, отримав два попередження за суперечки із арбітром. Чисельну перевагу господарі реалізували наприкінці тайму: Данило Дмитрієв виконав простріл, який не вдалося замкнути Артему Нижнику, який примудрився влучити у стійку, знаходячись перед порожніми воротами. Статися футбольному курйозу не дав Олександр Подрезан, який підбіг та відправив м’яч у сітку воріт - 2:0. Для вихованця ДЮФК «Гірник-Спорт» це перший забитий м’яч у професіональному футболі.

Вперше цього сезону «Гірник-Спорт» виграв із розривом більше одного м’яча. Команда із Горішніх Плавнів повернула собі сьомий рядок таблиці і має в активі 16 очок.

Наступний матч «Гірник-Спорт» проведе 12 листопада на виїзді із СК «Полтава».