"Гірник-Спорт" зіграв перший контрольний матч

Перший тайм команди провели без забитих м'ячів. А ось більш результативною виявилася друга половина. Рахунок у матчі на 66-й хвилині відкрив гравець, який перебуває на перегляді у "Кремені" - 0:1. Пройшло ще шість хвилин і успіх у складі гостей відсвяткував екс-гравець "Гірника-Спорт" Сергій Білоус - 0:2.

Нарешті свій лік забитим м'ячам у це літнє міжсезоння відкрили і гравці "Гірника-Спорт". На 83-й хвилині відзначився футболіст, який грав у статусі потенційного новачка команди із Горішніх Плавнів.

Перша перевірка можливостей гравців, які перебувають у складах обох команд завершився із рахунком - 1:2 для "Гірника-Спорт".

Наступну гру команда Ігоря Жабченка проведе у четвер, 1 липня, знову-таки із "Кременем". Цей матч знову пройде у Горішніх Плавнях на тренувальному полі стадіону спорткомплексу "Юність". Початок - о 18:00.