Новини

Гірник-Спорт – Краматорськ - 0:2. Здобути очок на старті не вдалось

У суботу, 24 липня, на стадіоні спорткомплексу «Юність» у Горішніх Плавнях відбувся матч 1-го туру чемпіонату України у Першій лізі. «Гірник-Спорт» відкрив новий сезон домашньою грою із «Краматорськом». Здобути очок у стартовій грі господарям не вдалось.

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

"Гірник-Спорт" - "Краматорськ" - 0:2. Гол: Даудов Марат, 45 (0:1), Єрмоленко Максим, 68 (0:2).

ПОДІЇ МАТЧУ:

Нажаль, "Гірник-Спорт" не здобув сьогодні очок, але за словами головного тренера "гірників" Ігоря Жабченка, у команді ще буде підсилення і команда намагатиметься здобути очки вже у наступному матчі.

90+3 - Шинкаренко влучив у штангу і не зумів відзначитися у воротах своєї колишньої команди.

90 хв. заміна у Краматорська: Гунічев замість Єрмоленка.

88 хв. Єрмоленко грав на добиванні і ледве не оформив третій гол.

85 хв. заміна у "Гірника-Спорт": Посєвкін замість Паламара.

75 хв. заміна у Краматорська: Агапов замість Коробки.

74 хв. попередження отримав Паламарчук.

68 хв. ГОЛ. 0:2.  Єрмоленко ударом головою подвоїв рахунок після передачі Павла Похитайла. У гостей спрацювала заміна.

66 хв. Паламарчук виконав небезпечний штрафний.

65 хв. попередження отримав капітан "Краматорська" отримав Зубков.

65 хв. попередження отримав головний тренер "Краматорська" Олексій Городов.

58 хв. Заміна у Гірника-Спорт: Романов замість Коженікова.

57 хв. Заміна у Краматорська: Дорошенко замість Даудова.

45 хв. ГОЛ. 0:1 Після розіграшу кутового Марат Даудов вдало зіграв на підборі і в один дотик.

38 хв. Юрій Кравчук ударом головою ледве не влучив у дев'ятку воріт Краматорська.

26 хв. атака-відповідь від Краматорська завершилася гострим ударом по воротах від Коробки: Жмурко відбив цей м'яч.

26 хв. - Артем Мильченко намагався пробити по воротам, але удар вийшов не сильним і Поспєлов забрав м'яч.

17 хв. - На трибунах пожвавлення сеед вболівальників "Гірника-Спорт", які підтримують свою команду із звуковим оформленням.

15хв. - Небезпечний момент біля воріт Авангарда. Шинкаренко зробів навіс, Твердохліб пробивав головою, але потім капітан Авангарда Руслан Зубков ледве не зрізав м'яч у свої ворота.
7 хв. – Єгор Твердохліб виконав дальній удар, м’яч пройшов повз ворота.