Новини

Представники «Гірника-Спорт» відвідали «Кубок Ferrexpo»

Побачити, як грають у футбол працівники підприємств «Ferrexpo» прибули головний тренер «Гірника-Спорт» Ігор Жабченко, тренер Юрій Сак, адміністратор Валерій Польовий, а також гравці команди – воротар Роман Жмурко та бразильські гравці «Гірника-Спорт» Лукас Вентура та Де Паула Мерседес Вісенте. 

«Дуже приємно, що на підприємствах «Ferrexpo» так активно грають у футбол, - зазначив тренер «Гірника-Спорт» Юрій Сак. - Такі турніри популяризують футбол та сприяють активному способу життя на виробництві. Під час перебування я побачив знайомі обличчя – тих гравців, які свого часу грали за «Гірник-Спорт» у минулі роки».


Турнір «Кубок Ferrexpo» тривав протягом суботи, 29 травня. Участь у ньому брали п’ятнадцять команд, які протягом матчів на вибування виявили володарів великого та малого трофеїв турніру. У фіналі великого кубку команда «IT-Дирекція» перемогла команду «Феррострой». А у вирішальному поєдинку за малий кубок команда Дробарно-збагачувальної фабрики обіграла команду «Залізничного цеху та цеху відвантаження готової продукції».

НА ВЕРХНЬОМУ ФОТО: зліва направо – тренер «Гірника-Спорт» Юрій САК, головний тренер - Ігор ЖАБЧЕНКО, виконавчий директор підприємства «Феррострой» Олексій ШАЛАЄВ, голова правління ПРАТ «Полтавській ГЗК» Віктор ЛОТОУС, гравці «Гірника-Спорт» - Лукас ВЕНТУРА, Де Паула Мерседес ВІСЕНТЕ та Роман ЖМУРКО. 
2021