“Гірник-Спорт” мінімально поступився СК “Полтава”

Два різних тайми вийшло у контрольному матчі за участі “Гірника-Спорт” та СК “Полтава”, який відбувся у Горішніх Плавнях. Нагадаємо, що обидва клуби у другій частині сезону гратимуть у групі на вибування першої ліги. Перший тайм пройшов за ініціативи гостей, яким вдалося двічі засмутити “гірників”. На 30-й хвилині Дмитро Щербак ударом в один дотик вразив ворота господарів - 0:1. Перед самою перервою Ян Костенко на 44-й хвилині подвоїв рахунок - 0:2.

Другий тайм відбувся за іншим сценарієм. Особливо характер гри змінився після замін у “Гірника-Спорт” на 60-й хвилині. Гравці, що вступили у гру додали свіжості та активності у атаці. На 73-й хвилині Владислав Головін відпасував на Сергія Романова, який відправа м’яч у дев’ятку воріт суперника - 1:2. Після цього команди підтримували високий темп гри, але більше м’ячів жодному із суперників забити не вдалося.

Наступний контрольний матч “Гірник-Спорт” проведе у середу, 15 березня у Горішніх Плавнях. Суперником “гірників” буде ще один учасник групи на вибування першої ліги - “Скорук” із Томаківки Дніпропетровської області.