Новини

ЖАБЧЕНКО: «Хлопці довели, що вони вміють грати у футбол»


Головний тренер «Гірника-Спорт» Ігор Жабченко прокоментував перемогу своєї команди над лідером групи «Б» - київською «Оболонню».- Ігор Валентинович, вітаємо вас з першою перемогою «Гірника-Спорт» у новому чемпіонаті. Як вам вдалось реанімувати команду після минулої поразки? Які були внесені корективи у роботу команди?

- Хочу привітати хлопців та вболівальників з цією перемогою. Також хочеться вибачитися перед нашими вболівальниками за 0:7. Треба було забути цю гру і зробити висновки. Ця перемога має велике значення для хлопців, вона свідчить, що вони можуть грати у футбол. Що вони не даремно сюди приїхали. Якщо, команда виходить на поле, і вона є одним колективом, то буде результат. Сьогодні, було видно, що на поле вийшла команда, яка хоче отримати результат.

- У «Гірника-Спорт» сьогодні вийшли новачки команди – воротар Максима Коваленко та півзахисника Антонія Емере. Кадрові перестановки допомогли команді?

- Максим Коваленко має досвід виступів у Прем’єр лізі, в нього великий ігровий досвід. Якщо, казати про Емере, то він достатньо технічний гравець. Він вміє віддати останню передачу. Ми вірили в них. Відзначу, що Емере було трішки складніше грати на нашому полі, але зі своєю задачею він повністю впорався.

- Ви очікували, що сьогодні буде такий дощ і саме він внесе корективи у матч?

- Поле для всіх рівне, а м’яч круглий. У нас сьогодні було більше бажання здобути перемогу. Суперник був гідний, недаремно вони посідають першу сходинку чемпіонату.

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт".
2022