Новини

«Гірник-Спорт» розділив очки із «Металістом»

У матчі 3-го туру групи «Вибування» «Гірник-Спорт» зіграв унічию із «Металістом» і здобув перше очко у другій частині чемпіонату.

«Гірник-Спорт» - «Металіст» - 0:0

Гості активно розпочали зустріч та створили небезпечні моменти, але сейви Богдана Шухмана додали впевненості гравцям «Гірника-Спорт». Ближче до перерви вже «гірники» також мали моменти, але після ударів Черткоєва та Одога свою команду врятував воротар «Металіста» Владислав Рибак.

Після перерви «Металіст» продовжив тиснути на ворота «Гірника-Спорт», але цього дня оборона господарів відіграла без помилок. У підсумку нічия – 0:0.

Свій наступний матч «Гірник-Спорт» зіграє у суботу, 13 квітня. У матчі 4-го туру команда із Горішніх Плавнів зіграє на виїзді із лідером групи «Вибування» чернівецькою «Буковиною».