Новини

Вітання Сергію Пятіну!

Сьогодні, 15 січня, вітання із днем народження приймає тренер ДЮФК «Гірник-Спорт» Сергій Пятін. Досвідченому наставнику виповнилося 57 років.

Сергій Пятін має великий досвід у роботі із юним поколінням. До своєї справи Сергій Віталійович відноситься із усією відповідальністю та прагне виховувати майбутніх зірок футболу. Свого часу свою футбольну кар’єру у Сергія Пятіна починав один із лідерів донецького «Шахтаря» та збірної України Георгій Судаков, з яким тренер завжди підтримує зв’язок.

Зараз Сергій Пятін працює із групою вихованців ДЮФК «Гірник-Спорт» 2014 року народження, які виявляють себе у турнірах та здобувають кубки та медалі на дитячо-юнацьких змаганнях. Також Сергій Віталійович є активним учасником ветеранських футбольних турнірів і зараз виступає за команду ветеранів «Гірника-Спорт» у першості Кременчука з футзалу у віковій категорії «40+».

Сергій Пятін є справжнім професіоналом, щиро любить футбол і прагне реалізовувати себе тут зі своїми вихованцями.

Шановний Сергію Віталійовичу!

Від усієї душі бажаємо Вам незламних успіхів і справжніх перемог, доброго здоров’я і відмінної форми, великого пошани і поваги, здібних учнів та благополуччя в особистому житті.

Нехай Ваші вихованці будуть гордістю, хай діяльність дарує можливість повної самореалізації, нехай життя тече довгою рікою щастя і любові.

Довгих років успішної діяльності, міцної дружби з вихованцями, поваги і шанування оточуючих.
2024