«Гірник-Спорт-2» - «Кремінь-2» - 4:2. Події матчу

Сьогодні, у суботу, 21 серпня, на стадіоні СЗОШ № 5 ім. Бугаєвської відбудеться матч 17-го туру чемпіонату Полтавської області. «Гірник-Спорт-2» приймає сусідів із команди «Кремінь-2». Початок зустрічі – о 14:00. На нашому сайті очікуйте інформацію про хід поєдинку.

«Гірник-Спорт-2» - «Кремінь-2» - 4:2.

Голи: Удовик Ігор, 3 (0:1), Прутян Роман, 23 (1:1), Кужина Єгор, 56 (1:2), Якубовський Павло, 57 (2:2), Якубовський Павло, 70 (3:2), Новіков Андрій, 89 (4:2).

21 серпня 2021 року. Чемпіонат Полтавської області. 17-й тур. Стадіон спеціалізованої загальноосвітньої школи № 5 імені Людмили Бугаєвської (штучне покриття). 14:00.

«Гірник-Спорт-2»: 12. Скорик, 99. Білобровка, 7. Новіков, 4. Слива, 5. Подрезан, 21. Бессонов, 4. Якубовський, 14. Катламей, 9. Млинець, 17. Прутян.
Тренери – Володимир Корольков, Євгеній Слива, Сергій Свистун.

«Кремінь-2»: 44. Андрєєв Ілля, 2. Гонтар Назар, 3. Кочубей Максим, 94. Щербак Євген, 20. Улянко Дмитро, 18. Удовик Ігор, 44.Сапіга Назар, 4.Головченко Єгор, 14. Кужина Єгор, 17. Радченко Григорій, 11. Кашуба Дмитро.

ПОДІЇ МАТЧУ

Матч завершився! Вітаємо Гірник-Спорт-2 із перемогою!
89 хв. ГОЛ!!! 4:2!!! Новіков відзначився після масованої атаки Гірника-Спорт-2
88 хв. Білобровка виконав індивідуальний прохід, але не зміг переграти воротаря
85 хв. Заміна у Гірник-Спорт-2 Корольков замість Катламея
84 хв. Гірник-Спорт-2 мав шанс збільшувати рахунок, але спочатку м'яч влучив у поперечину, а потім не вдалося замкнути передачу вздовж воріт
82 хв. Кремінь-2 виконав штрафний, але удар був вище воріт
81 хв. Заміна у Гірник-Спорт-2 Буланша замість Катламея
77 хв. Після розіграшу штрафного Новіков в падінні атакував ворота Кременя-2, але голкіпер зреагував на удар
76 хв. Попередження у Кременя-2 18-й
75 хв. Заміна у Кременя-2 77 замість 4
72 хв. Заміна у Гірника-Спорт-2: Ракша замість Прутяна
70 хв. ГОЛ!!! 3:2!!! Якубовський перекинув м'яч через голкіпера Кременя-2
67 хв. Ще один момент, в якому щастя було на боці Гірника-Спорт. Ульянко обійшов голкіпера Гірник-Спорт-2, але не зміг переправити м'яч у ворота.
66 хв. Чернецький завершив ударом атаку Гірника-Спорт-2, але голкіпер відбив м'яч, який летів у ближній кут воріт
62 хв. Небезпечна атака від Кременя-2, м'яч пішов на кутовий
57 хв. ГОЛ!!! 2:2. Якубовський результативно завершив атаку Гірника-Спорт-2
56 хв. ГОЛ. 1:2 Кужина Єгор вивів гостей вперед
55 хв. Небезпечна контратака Кременя-2 завершилася ударом, але Скорик зіграв надійно
48 хв. Ще один головний момент, але тепер ледве не змінив рахунок Кремінь-2
46 хв. Гірник-Спорт-2 мав момент, аби вийти вперед
ПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ
ПЕРЕРВА
42 хв. Шептицький розіграв чудову комбінацію із Якубовським і пробив по воротам, але голкіпер дотягнувся до м'яча.
38 хв. Заміна у Гірник-Спорт-2: Чернецький замість Млинця
37 хв. Удар від Прутяна - вище воріт
32 хв. Удар по воротам Кременя-2, але після рикошету м'яч пройшов поруч із воротами
31 хв. Удар з близької відстані від Кременя-2, але Скорик узяв цей м'яч
29 хв. Скорик впевнено зіграв на виході і ліквідував загрозу своїм воротами.
26 хв. У ворота Кременя-2 ледве не вилетів гол-красень! Після дальнього пострілу голкіпер із труднощами перевів м'яч на кутовий
23 хв. ГОЛ!!! 1:1 Роман Прутян після чудової комбінації влучив у дев'ятку воріт суперника!
21 хв. Бессонов виконав непоганий удар, але голкіпер узяв м'яч
19 хв. Шептицький неточним ударом завершив атаку Гірника-Спорт-2
12 хв. Кремінь-2 мав забивати другий гол, але дуже пощастило господарям. Після контратаки два гравці Кременя-2 вийшли проти голкіпера Гірника-Спорт-2, але один з гравців не влучив у порожні ворота. М'яч потрапив у стійку.
5 хв. Після розіграшу кутового Шептицький пробив по воротам, але вище воріт
3 хв. ГОЛ. 0:1 Гості розіграли штрафний і після передачі вздовж воріт на добивання вдало зіграв Ігор Удовик.
2 хв. Кремінь заробив штрафний
Матч почався.
_______________________________________________________________________
АНОНС МАТЧУ

«Гірник-Спорт-2» та «Кремінь-2» у першому колі зустрічалися на стадіоні «Кремінь-Арена». Той поєдинок відбувся 26 червня і завершився впевненою перемогою команди з Горішніх Плавнів - із рахунком - 5:1.

У турнірній таблиці «Гірник-Спорт-2» йде на 5-му місці і має в своєму активі 21 очко (6 перемог, 3 нічиї та 5 поразок, різниця м’ячів – 34:27). Наша команда веде відчайдушну боротьбу за місце у трійки кращих. Від цієї мети «Гірник-Спорт-2» відділяють три очки. По 24 очки мають «Ягуар» та «Альтаїр», які йдуть третім та четвертим, відповідно.

Сьогоднішній суперник «Гірника-Спорт-2» - кременчуцький «Кремінь-2» посідає останній рядок у турнірній таблиці. В активі кременчужан 7 очок (2 перемоги, 1 нічия та 11 поразок, різниця м’ячів – 11:35).

У минулому турі «Кремень-2» виграв у «Темпа» із Градизька із рахунком 3:1, але пізніше кременчуцькій команді була зарахована технічна поразка із рахунком – 0:3 за участь у матчі дискваліфікованого Артема П’ятибрата. Тож, для «Темпа» це була перша перемога у чемпіонаті.

Сьогодні Артем П’ятибрат пропускає матч із «Гірником-Спорт-2». Також є втрата і у команди із Горішніх Плавнів. Через дискваліфікацію гру пропустить Дмитро Твердохліб.
У матчі із «Кременем-2» має шанс покращити свій бомбардирський актив нападник «Гірника-Спорт-2» Роман Прутян, у активі якого зараз 11 м’ячів і він посідає друге місце у списку бомбардирів. Лідирує тут Роман Кунєв із «Стандарту» - 17 м’ячів. Також 11 м’ячів має ще один гравець «Стандарту» Дмитро Вергун. 10 м’ячів – у Олександра Пилиповця із «Альтаїра» із Бутенок.