Головне про матч «Гірник-Спорт» – «Кремінь» - 0:1

У матчі 6-го туру у Горішніх Плавнях «Гірник-Спорт» у чемпіонаті України Першої ліги проводить домашню гру проти кременчуцького «Кременя».

«Гірник-Спорт» – «Кремінь» - 0:1. Гол: Бойко, 90+5 з пенальті.

«Гірник-Спорт»

23. Кліщук, 19. Сафіханов, 5. Кравчук (к), 24. Цвіренко, 14. Шинкаренко, 9. Романов 7. Сьомка, 54), 10. Паламар,8. Мильченко, 77. Яворський (Кожевніков, 85), 22. Твердохліб, 11. Понєдєльнік.

Запасні: 26. Клімов, 15. Черниш, 7. Сьомка, 20. Посєвкін, 27. Федоров, 3. Чуєв, 16. Ямполь, 17. Кожевніков, 6. Кулаковський, 25. Жмурко, 21. Коста Жуніор Клебер.

Головний тренер – Ігор Жабченко.

«Кремінь»

77. Мирний, 24. Сидоренко, 15. Головко, 17. Курелєх (к) (97. Сейтхалілов, 25), 47. Белоусов, 99. Кошман (9. Навроцький, 50, Алізаде, 80), 8. Орел, 6. Панчишин, 11. Галоян, 20. Галата, 18. Бойко.

Запасні: 23. Старченко, 19. Молько, 88. Алізаде, 9. Навроцький, 4. Пилипенко, 35. Товкач, 22. Авер’янов, 14. Сидоренко, 2. Бичков, 97. Сейтхалілов.

Попередження: Яворський, 28, Жабченко, 65 (поза полем), Сьомка, 77 - Белоусов, 20, Столовицький, 83 (поза полем).

Арбітр – Ігор Сташук (Чернігів).

Асистенти: Юрій Вашкевич (Чернігів), Сергій Старча (Київ).

Четвертий арбітр – Олександр Садовий.

Спостерігач арбітражу – Віталій Дяденко  (Кропивницький).

«Гірник-Спорт» провів більшу частину першого тайму на половині поля «Кременя», але кілька спроб відкрити рахунок не принесли результату. У деяких епізодах гостей врятував Віталій Мирний. Йому вдалося відбити удар зі штрафного Руслана Паламара, а потім зреагувати на дальній постріл Юрія Кравчука.

У другому таймі «Гірник-Спорт» також одразу перемістився на половину поля гостей на продовжив свої спроби вразити ворота Мирного. На початку другого тайму на полі з’явився Артем Сьомка, який прискорював атаки господарів на своєму лівому фланзі. Пізніше відбувся дебют ще одного бразильця «Гірника-Спорт» Клебера, який замінив Яворського. Але перед тим, як покинути поле Вадим виконав удар, після якого Мирний узяв м’яч.

Саме за активності гравців, що вийшли на заміну був створений момент на 69-й хвилині, після якого мав відкривати рахунок Андрій Понєдєльнік, але після удару влучив у голкіпера «Кременя».

Гості створили небезпеку на 76-й хвилині. Богдан Бичков, який щойно вийшов на заміну, виходив до воріт Кліщука, але Кравчук ліквідував цю загрозу своїм воротам.

На 82-й хвилині Сьомка виконав навіс на ворота, але Яворський невдало пробив по воротам ударом головою.

На 86-й хвилині дуже небезпечний удар був від Понєдєльніка, але м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт.Під кінець матчу команди обмінялися небезпечними моментами і гра пожвавилася. Знову акував ворота «Кременя» Понєдєльнік.

Ключовий момент матчу стався на п'ятій коменсованій до основного часу матча хвилині. Віталій Бойко виконав фінт та увірвася у штрафний майданчик, а після того у боротьбу із гравцем "Кременя" вступив Клебер. Бойко опинився на газоні і арбітр призначив одинадцятиметровий. Пенальті виконав той, хто його і заробив. Бойко відправив м'яч в один кут, а Кліщук стрибнув в інший.  0:1 - у "Кремінь" здобув у Горішніх Плавнях перемогу

Наступну гру «Гірник-Спорт» проведе у вівторок, 31 серпня. Це буде гра третього етапу VbetКубка України, яка пройде у Запоріжжі із місцевим «Металургом». Початок – о 18:00.

У суботу, 4 вересня, відбудеться гра 7-го туру чемпіонату України у Першій лізі. «Гірник-Спорт» зіграє на виїзді із «Агробізнесом» із Волочиська. Початок цього поєдинку – 13:15.