Новини

«Гірник-Спорт» здобув вольову перемогу в Ужгороді!

Команда із Горішніх Плавнів перервала свою десятиматчеву безвиграшну серію та здобула свою першу весняну перемогу. В Ужгороді команда Валерія Куценка виграла у «Металіста» із рахунком – 2:1. Успіх «гірникам» приніс дубль В’ячеслава Студенка, який вийшов на заміну у другому таймі.
«Металіст» - «Гірник-Спорт» - 1:2. Голи: Чідомере Алекс, 77 (1:0), Студенко В’ячеслав, 79 (1:1), Студенко В’ячеслав, 86 (1:2).

Протягом більшої частини матчу атакував «Металіст» і першим розпочав створювати моменти, втім оборона «гірників» разом із молодим голкіпером Станіславом Козловим витримала тиск від гостей. Затим до перерви у «гірників» ворота харків’ян атакували Богдан Гора та Інносент Одог. Після перерви чудовий момент мав Інал Черткоєв.
У другому таймі команди виявили результативність, при чому авторами забитих м’ячів стали гравці, що вийшли на поле після перерви з лави запасних. Спочатку захисники «Гірника-Спорт» після розіграшу кутового дозволили Алексу Чідомере ударом головою відкрити рахунок.
Втім, у «Гірника-Спорт» знайшовся свій «джокер», яким став В’ячеслав Студенко. Спочатку він скористався передачею Владислава Мухаматгалєєва, після чого рахунок був зрівняний. А через сім хвилин Радіон Посєвкін спочатку заробив штрафний, а потім пробивав цей удар і влучив у стійку воріт. Після цього першим на м’ячі був В’ячеслав Студенко, якому вдалося забити переможний гол для «Гірника-Спорт».
Свій наступний поєдинок «Гірник-Спорт» зіграє у неділю, 19 травня. Команда із Горішніх Плавнів прийматиме чернівецьку «Буковину». Для «гірників» це буде заключний домашній матч цього сезону.
2024