Новини

«Гірник-Спорт» у гостях зіграв із «Інгульцем»

Минулий уїк-енд «Гірник-Спорт» почав із контрольного матчу із клубом УПЛ - «Інгульцем». Ця гра відбулася у Петровому на новому стадіоні «Інгулець-Арена», яка ще не введена в експулатацію, але на якій можна проводити тренувальні матчі.

«Інгулець» - «Гірник-Спорт» - 5:1 (Головкін Іван - 3, Марусич Максим - 2 - Краченко Ярослав).

У першому таймі «Гірник-Спорт» ледве не здивував команду, яка зараз перебуває на десятому місці української прем’єр-ліги і у якій виступає ціла група екс-гравців "Гірника-Спорт": Максим Марусич, Володимир Одарюк, Сергій Ченбай, Олег Осипенко, а також Олексій Паламарчук, який не грав за "гірників", але перед початком повномасштабної війни перебував на зборах у команді із Горішніх Плавнів.

У першій половині за рахунку 0:0 "Гірник-Спорт" мав можливість відкрити рахунок, але пенальті у цій грі не реалізував Артем Сьомка, який грав із капітанською пов’язкою.

Потім «Інгулець» зумів відкрити рахунок, після удару Івана Головкіна. Цей футболіст у другому таймі подвоїів рахунок, а потім екс-гравець «гірників» Максим Марусич встановив рахунок - 3:0.
Далі «Гірник-Спорт» почав частіше турбувати воротаря «Інгульця», провів кілька небезпечних атак, одна з яких завершилася взяттям воріт господарів. Гравець «Гірника-Спорт» Ярослав Кравченко зумів розмочити рахунок - 3:1.
Після цього все ті ж Іван Головкін та Максим Марусич ще відзначилися по одному забитому м’ячу і довели рахунок до 5:1.