«Гірник-Спорт» переграв «Інгулець» (U-19)

Два незабиті пенальті та три голи у ворота гостей. Така статистика матчу, у якому «Гірник-Спорт» здобув перемогу у контрольному матчі із юнацької командою «Інгулець» (U-19). Вона відбулася на стадіоні «Гірник» у Горішніх Плавнях.

«Гірник-Спорт» - «Інгулець» (U-19) – 3:0

Голи: Тузенко, 7 (1:0), Тузенко, 21 (2:0), Принс, 71 (3:0)

«Гірник-Спорт» вже на початку матчу втілив свою перевагу у гол. У дебюті зустрічі арбітр поєдинку Віталій Токовенко призначив одинадцятиметровий удар. Пробивати пенальті підійшов Данило Тузенко. Спочатку йому не вдалося переграти воротаря, але на добиванні виконавець пенальті все ж таки добив м’яч у сітку воріт.

Через п’ять хвилин у «гірників» знову з’явився шанс вразити ворота суперника. Виконувати пенальті цього разу підійшов гравець, що перебуває на перегляді, але цього разу голкіпер «Інгульця» (U-19) знову відбив пенальті, і цього разу відправив м’яч на кутовий і не дав шансу грати господарям на добиванні.

Втім до перерви «Гірник-Спорт» все ж таки подвоїв рахунок. Богдан Гора пройшов з м’ячем до меж штрафного майданчику суперників і віддав передачу на Данила Тузенка, який ударом із середньої дистанції влучив у ворота – 2:0.

Після перерви «гірники» втілили свою ігрову ініціативу лише в один забитий м’яч. У штрафному майданчику передачу від Микити Дудки ударом головою замкнув нігерійський захисник «Гірника-Спорт» Принс. Перемогою із рахунком 3:0 гравці «Гірника-Спорт» завершили серію контрольних матчів. Другий тренувальний збір у команди завершується у четвер, 15 лютого. Надалі команда продовжить підготовку на наступному зборі, який розпочнеться у понеділок, 19 лютого.