«Гірник-Спорт» мінімально поступився «Діназу»

Свій матч другого туру команда із Горішніх Плавнів провела на Київщині проти «Діназу» із Вишгородського району.

«Діназ» - «Гірник-Спорт» - 1:0. Гол: Кіріченко Данило, 69.

«Гірник-Спорт» виїхав на матч у день гри о п’ятій ранку, аби дістатися села Демидів на Київщині, де й розташований стадіон «Діназ». До перерви команда Сергія Дірявки чимало часу приділила обороні, аби стримати тиск гостей на початку першого тайму. Після того, «гірникам» вдалося провести небезпечну комбінацію, яку мав завершати Владислав Горбаченко, але не влучив як слід по м’ячу. В основному у першій половині частіше атакував «Діназ», але рахунок до перерви не змінився – 0:0.

Друга половина також почалася із атак «Діназу», але свій момент, аби відкрити рахунок мав і «Гірник-Спорт». На 67-й хвилині Артем Сьомка виконав передачу, яку біля воріт не зумів замкнути Владислав Горбаченко.

Через дві хвилини «Діназ» все ж таки відкрив рахунок. Дальній постріл вдався Данилу Кіріченко, який відправив м’яч у нижній кут воріт – 1:0. На цю подію Сергій Дірявка відреагував змінами у складі: замість Сьомки та Горбаченка на поле вийшли Подрезан та Кравченко. «Гірник-Спорт» намагався активно грати у атаці, але створити гольових моментів не вдалося.

Не забував про атаку і «Діназ», який був ближчий до того, аби змінити рахунок. Зробити це міг Станіслав Мораренко, якому відзначитися завадив голкіпер «Гірника-Спорт» Георгій Клімов. Він же виявив себе вже у компенсований арбітром час у ситуації, коли Олег Кос виходив на ворота «Гірника-Спорт».

Команді з Горішніх Плавнів не вдалося набрати очок у грі з «Діназом», якому ця перемога дозволила набрати 12 очок і переміститися у середину таблиці групи. «Гірник-Спорт» продовжує замикати таблицю VBET UA Перша «Вибування» і має в активі 4 очки. На один пункт «гірники» відстають від ФСК «Маріуполь», який йде сьомим. У другому турі маріупольці вдома програли «Полтаві» (2:4).

У третьому турі «Гірник-Спорт» зіграє вдома із чернівецькою «Буковиною». Гра відбудеться у неділю, 23 квітня. У цей же день ФСК «Маріуполь» поїде в гості до «Скорука».